Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Поликарбонати - кой вид ?

Публикувано от Petar 
Поликарбонати - кой вид ?
30-03-2008 - 13:16:42
[www.polycarbbg.com]

Вашето мнение ?

С какъв от материалите на Поликарб е най-удачно да си направя паравана на банята ( 1400 на 1800 ) като да е достатъчно удароустойчиво, да е малко матово и най-вече да ми излезе по-евтино от закаленото стъкло, където ми оферират на около 800-900 лева (с алуминиевата конструкция)
Предполагам ми трябва плътен поликарбонат....ама колко мм, кой вид и защо ?

Пратих им е-мейл със молба за детайлен ценоразпис, ама уви, вече 3 дена...
Re: Поликарбонати - кой вид ?
01-04-2008 - 16:10:47
От поликарб получих най-после отговор. Ето го долу. Писах днеска и до Бестимекс, те имат дистрибутор във Варна. Като се върна в БГ ще го посетя.

Quote

cenata na PC platen - 4mm (za vunchna upotreba) - prozrachen - 69.50 lv/m2 bez DDS
cenata na PC platen - 6mm (za vatrechna upotreba) - prozrachen - 94.90 lv/m2 bez DDS
Cvetnite polikarbonatni ploskosti sa samo po zaiavka i za golqmo kolichestvo

Идеята ми беше да си направя душ кабина в банята с 6мм плътен ПК с някакъв подходящ цвят, а пък за отвън на бъдещата зимна градина вместо стъкла да сложа 4мм плътен ПК. Пък и за малка 20 м2 оранжерийка на двора се бях замислил ...

Смятам че с тези плоскости ще бъде по-здраво и нечупливо, а и ще се избягва конденза по стъклата. А дали е така
Re: Поликарбонати - кой вид ?
01-04-2008 - 17:36:03
Аз съм купувал готови сглобяеми оранжерии от поликарбонат от фирма Арис преди 5-6 години, 9 м2 излизаше около 1100 лв, сега не знам колко са.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход