Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

проблем с комините

Публикувано от TrifonovKiril 
проблем с комините
28-11-2007 - 20:36:48
Здравейте казвам се Кирил това лято ми монтираха котел Виадрус и радиатори цялата система е Ок отворена система е парното въпроса ми е какъв може да е проблема? Самото парно да няма тяга и да не може да развива температура??? Комина ли е нисък спрямо сечението!! ясно ми е че е под билото но е далеко. От къде мога да взема някакви стандарти за сечение и височина на комина ??? моето мнение е че комина е с доста голямо сечение спрямо височината но все пак не съм специялист, предлагат ми да го изолирам отвън за да може да затопля по бързо и да има тяга. Не връща но и не дърпа според мен ??? Ако може някой да напише или даде полезни съвети и да се е сблъсквал с подобен проблем моля да пише . предварително благодаря smiling smiley
Re: проблем с комините
28-11-2007 - 22:39:25
Дай повече подробности.
Или най добре се свържи с Антон - управителя на фирма Термокомфорт.
Освен че ми оправи парното на предната къща - пиролизен котел Атмос, свързан неекадърно и с лошо програмиран компютър, направи ми перфектна система за отопление на биомаса в сегашната, реши и проблемите на 2 -ма мои съседи също с Атмос Комби котли, също некадърно свързани и с кофти програмирани контролери.
www.termokomfort.com
Re: проблем с комините
29-11-2007 - 23:12:16
Re: проблем с комините
18-01-2008 - 18:46:11
изпрати ми на e-mail dolars@mail.bg своя e-mail за да ти изпратя таблицата за сечение
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход