Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Врати от шперплат?

Публикувано от Kaja 
Врати от шперплат?
19-11-2007 - 21:54:53
Здравейте, с какво мога да боядисам интериорни врати от шперплат /тези, които поставят в новото строителство/?
confused smiley
Re: Врати от шперплат?
19-11-2007 - 21:56:14
С боя бе моме !!!!
Re: Врати от шперплат?
19-11-2007 - 22:19:05
Ок, ама к'ва боя бре? smiling smiley
А с някакъв лак става ли да се намажат, така че да изглеждат като дървени?
Основата им е кафяв цвят.
Re: Врати от шперплат?
19-11-2007 - 22:22:15
Новото строителство? Аз си мислех, че интериорните врати от шперплат са излезли от употреба 50-те години...

Иначе:
Ако те кефи видът на шперплата, с лак за дърво. Има няколко оттенъка: махагон, бор, синьо, суросинкяво...
Ако не те кефи, а искаш плътен цвят, с блажна (алкидна) боя с избран цвят. Няколко тънки слоя, а не един дебел.
Ако искаш десен, самозалепващо се фолио, ама става по-трудно ако има неправилни форми по вратата.
фолио
19-11-2007 - 22:36:25
avatar
Само със самозалепващо фолио могат да добият приличен вид, но се слага трудно наистина.

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Врати от шперплат?
20-11-2007 - 09:00:27
Здравейте отново,
pe6o, и аз така си мислех- че вече не се и произвеждат- ама на!
Тъпото е, че не се усетих да ги сменя още в началото, преди ремонта. Сега не ми се кърти. :!:
Abu
Re: Врати от шперплат?
20-11-2007 - 17:45:27
Задължително намацай с лак, безир или нещо такова преди блажната боя, иначе и десет ръце няма да покрият! Ако не можеш да ги сменяш сега, помисли поне пантите да са свестни, че е голяма мъка пасването.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход