Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Строителство на къща

Публикувано от Iv_bg 
Строителство на къща
15-08-2007 - 11:26:40
Здравейте,
първоначално започнах с идеята да си купувам апартамент, но цените се увеличават с всеки изминал ден и за това сега обмислям варианта за строеж на къща тъй като имам парцел в с. Герман. Някой може ли да ми каже каква приблизителен интервал на цените за км м.? Или горе-долу колко би излезнала къща с 2 етажа и 1 подземен по около 70-80 кв м на етаж. Знам, че точни цени не могат да се кажат, но нещо приблизително?
Re: Строителство на къща
15-08-2007 - 12:20:52
[bgcolor=yellow]Мога да Ви предложа сглобяеми къщи с метална конструкция американски тип до ключ на фирма ЕВРОХАУС.350 евро кв.м. РЗП от 73 до 800 кв.м.Срок на изпълнение 2 месеца.Осигурен кредит.Пишете на nasko_dokov@dbv.bg[/bgcolor]
Re: Строителство на къща
15-08-2007 - 14:59:29
avatar
Iv_bg Написал:
-------------------------------------------------------
> Здравейте,
> първоначално започнах с идеята да си купувам
> апартамент, но цените се увеличават с всеки
> изминал ден и за това сега обмислям варианта за
> строеж на къща тъй като имам парцел в с. Герман.
> Някой може ли да ми каже каква приблизителен
> интервал на цените за км м.? Или горе-долу колко
> би излезнала къща с 2 етажа и 1 подземен по около
> 70-80 кв м на етаж. Знам, че точни цени не могат
> да се кажат, но нещо приблизително?


Разгледай темите по "темата" smiling smiley
Re: Строителство на къща
15-08-2007 - 18:04:43
stroitelna brigada sme ot Varna.mojem da vi postroim ka6tata za 20 evro na kadrat razgarnata plo6t kato se dogovarjame za pokriv i osnovo dopalnitelno spored slojnosta na obekta.tel.0897995451
Re: Строителство на къща
17-08-2007 - 22:49:02
Цените на апартаментите може и да се увеличават, но на парцелите около София се увеличават още повече. Парцела ти вероятно струва поне колкото един апартамент в София, може и колкото 2 да е. Ако не знаеш какво да правиш може би това е вариант. Щом казваш 70-80 на етаж и 3 нива, значи след като минеш през архитекта с желанията си ще имаш поне 300-350 м2 РЗП за строеж. На тоя етап, ако ползваш бригада (читави, дай Боже) и имаш човек който да контролира нещата и да разбира и да можеш да му се довериш, или ти да отделиш няколко месеца, бих сметнал поне по 150 евро на м2 за грубия строеж, ако няма някакви утежняващи обстоятелства, като голяма денивелация, високи води и т.н. За довършителни поне още толкова, прерови темите, писали сме много...
Re: Строителство на къща
18-08-2007 - 10:07:58


Разгледай www.veloxbg.com ако ти хареса ще ти препоръчам хора, които ще ти направят проект+построявана и то за кратко време и добри цени.
Re: Строителство на къща
20-08-2007 - 11:05:39
Боби, май вече 150-те евро не са актуални, нека са макс. 200 за да има мегдан. Но не повече. При това с покрив и основи в тази цена. Просто цените на бетона и труда се качиха.... Желязото не толкова, абе материалите изобщо. То впрочем какво не се качи...
Re: Строителство на къща
15-09-2007 - 21:52:27
AKO TI TRQBVA DOBAR ARHITEKT MI PI6I 6TE TI PREPORA4AM MNOGO DOBAR I OPITEN,NE PROEKTIRA SKAPO
Re: Строителство на къща
07-11-2007 - 11:19:42
Здравейте!
Търся 2-3 човека, които си разбират от работата за укрепване и нов покрив на къща в Княжево.
Моля да ми изпратите координати на препоръчваните от Вас хора.
Предварително благодаря!
Re: Строителство на къща
11-11-2007 - 07:48:03
Ако не ти е много спешно моята бригада се справя чудесно с такъв тип дейности.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход