Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

цена на труд за заливане на плоча

Публикувано от cazobg 
цена на труд за заливане на плоча
14-06-2007 - 13:10:41
Здравейте ,
Интерисува ме актуална цена за заливане на плоча на първи етаж.Къщата е построена върху основи ,но на първия етаж е само пръст.Искаме да залеем плоча ,която с арматура да се свърже с основите.Отдолу ще имаме и някаква изолация.Да кажем ние ще си поставим изолацията а за тях ще остане да сложат арматурата и да залеят.
По-скоро ме интерисува какво да се пазаря с майсторите,на 1м3 ли се дава оферта или на свършена работа? confused smiley
Ще има ли разлика ако им докарам бетон помпа или си бъркат с бетоно бъркачка?
Ще съм благодарна на всички ,които споделят опита си.
А като заговорихме за бетон ,тук в провинцията ми искат 112 лв. за Б/20 без транспорт и помпа. :g:
Re: цена на труд за заливане на плоча
15-06-2007 - 07:56:32
Здравей, на мен майсторите за труд ми взеха 2700лв. Като това включваше от разчертаването на трасето, присъствие при копането на основи, заливане на основи, поставяне на арматура, направа на кофража на пояса, после взеха и участие в обратния насип, заливане на пояса, махане на кофража, заливане на първа плоча. Квадратурата на къщата е 100кв. Материалите бяха от мен.
ej
Re: цена на труд за заливане на плоча
15-06-2007 - 10:12:08
Цени само за труд
Армиране - 0,7 лв/кг
Бетон - 22 лв/кубик
Но всичко си зависи и от пазарлъка :-) при теб може да е повече, може и по-малко
Успех!
Re: цена на труд за заливане на плоча
18-06-2007 - 16:01:50
Благодаря Ви,
slanchice - дали в моя случай ще се наложи направа и заливане на пояса ,при условие че имаме отляти основи?!?
Re: цена на труд за заливане на плоча
19-06-2007 - 07:54:15
Здравей отново,
при мен също първо изляхме само основите. По проект съм без мазе и кота +0 ми е на 40см от кота терен. Но на места ми се получи до 80см./терена не е рамен/. Майстора ни беше казал че можем и заедно с основите да излеем и пояса но не го направихме.
Re: цена на труд за заливане на плоча
07-11-2007 - 12:05:33
Здравейте!
Не можах да се ориентирам къде се намира къщата Ви, но моля да ми изпратите координати на майсторите.
Предварително благодаря!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход