Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Среща за изолация

Публикувано от dakoni 
Среща за изолация
11-10-2007 - 21:20:43
Здравейте, тази седмица ми се обадиха от една фирма, която произвежда пенополиуретан. Фирмата е испанска и ми казаха, че лично шефа иска да се видим понеже аз им зададох някои въпроси по отношение на този тип изолация. Та мисълта ми е, ако иска някой от вас иска да дойде и да зададе въпроси ще е добре понеже аз ще пропусна някои неще и така. Ако пък не можете да доидете ще се радвам да си запишете питанията във форума и съответно аз ще ги задам. А иначе срещата ще е на 17.10 от 14.00 в хотел Радисон някъде до народното събрание е бил ама ще се справя.
Re: Среща за изолация
11-10-2007 - 22:28:32
Ако бъдеш така добър, да си позапишеш въпросите от дискусията за сухите подове.
Имаше и по-стари дискусии.
Вземи някакви спицификации и марки на продукта, а също кой тук работи с него.
За хотела виж:
[www.bgmaps.com]
Ако си кола най-добре до паркираш около Храма Ал. Невски - там има паркинг до 2ч. с талони (дават ги там) или GSM. Не просрочвай повече от 5-10мин. (ако е с GSM, те лодсещат със SMS).
Подхождаш откъм Паметника Левски, Оборище или Университета. По Дондуков и 11август. Ако е по Раковска трябва пак по Оборище, защото Цар Освободител май още е затворена в този участък.
За градски транспорт - най-близки спирки Унивеситета и по Раковска - ул. Московска. На около 10-15мин. - Булбанк, Попа, Орлов мост, Операта, Площад Славейков, Английската гимназия.
Успех.
Re: Среща за изолация
12-10-2007 - 09:02:38
Това нещо като семинар ли ще бъде или просто ти имаш среща с тази фирма. Ако е като семинар тогава може и да си помисля да намеря време да дойда или да пратя някой от моите.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход