Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

има ли изолация от коноп в българия?

Публикувано от aleksandur 
има ли изолация от коноп в българия?
27-09-2007 - 12:58:05
търся плоскости дебели по 1-2 см направени от коноп. трябват ми за топлоизолация на тавана, под каменния покрив на стара, родопска къща. съществува ли такова нещо в БГ? се някой трябва да го е внесъл, ако тук не се произвежда... :ami:
Re: има ли изолация от коноп в българия?
27-09-2007 - 15:15:49
Ами то цялото производство на коноп, което не го конфискува полицията се изпушваsmiling smiley
Re: има ли изолация от коноп в българия?
27-09-2007 - 15:42:29
Търсих такава преди година, за дървена къща. Влязох в контакт с шефа на Isover в България, тъй като във Франция продават такава, FLORAPAN . Той ми отговори че българския пазар не търсел такъв продукт и не внасяли, ама ако съм искал, можели да ми доставят от Австрия, тройно по-скъпо заради единичното количество. Мисля че е някъде във форума на Isover.bg ... Колкото до дебелината, минимум 15 см за да има някакъв ефект, 20 см е вече по-сериозна работа, коефициента на конопената вата е малко по-лош от този на минералните вати...Успех и ако намериш - пиши smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход