Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Бягайте далеч от фирма "Интекст"

Публикувано от zestate 
Бягайте далеч от фирма "Интекст"
05-09-2007 - 13:44:09
Колеги, няма как да не ви разкажа много неприятна случка която ми се случи с интериорни врати които имах неблагоразумието да поръчам във въпросната фирма. Иначе с лъскав представителен магазин на бул. Витоша преди южния парк, изглеждаща сериозна и стабилна, което наклони избора ми към тях. Подписахме договор на 19.06.2007, като имах неблагоразумието да им предплатя 100% всичко (което си ми е ипрактика), разчитайки на тяхната коректност. След вземане на размери от тяхна страна ми бе определена дата за монтаж на 23.08. И когато те не се обадиха нито на посочената дата, нито 3 дена след това, започнаха нашите мъки. Съпругата ми звънна в офиса им, от където тросната кака ни отсвири и ни каза "фабриката има закъснение, обадете се в края на септември.... confused smiley confused smiley " Последва грубо възмущение от моя страна, звъннах в офиса, дигнах скандал и поисках връзка със собственика. След около половин час най накрая ми дадоха мобилния му, в интерес на истината той спокойно ми обясни че ще вземе проблема ми присърце и едйствително след половин час ми звънна и ми обеща монтаж в началото на септември. Монтажа естествено закъсня отново с 3 дена и вчера започна. И тук вече ме довършиха - дойдоха 2-ма неадекватни типове, които вместо д 9 пристигнаха на обяд, и до 8 (осем) вечерта ми монтитаха 4 от 6-те вратим, като за последните 2 се включих активно и аз, щото момчетата направо не знаеха за какво са пратени... И накрая като за финал, кафявия байц за който доплатих по 70 лв/врата се излюпи от касите, монтажниците ми заявиха "това не е наш проблем" и изфирясаха...
Сега се връщам от офиса им, където вдигнах скандал, отидоха да си довършват монтажа... Направо луди станахме, БЯГАЙТЕ ОТ ФИРМА "ИНТЕКСТ"....
Re: Бягайте далеч от фирма "Интекст"
05-09-2007 - 13:55:31
Аз преди 2г си поръчах от тях, тогава нямаше проблем с датата, но това с излющването на боята също го имаше на няколко места, 2 седмици след монтажа дойде един пиян поляк да го оправя. Но монтажниците и тогава се оплакваха от помаците във фабриката в Ракитово, които бяха облепили вратите с хартиено тиксо и не можаха да го изчистят. Иначе за 2г експлоатация други проблеми с техните врати не съм имал. Иначе втората група монтажници също не бяха много в час. Капацитета им е до 5-6 врати на ден, при мен монтираха 17 врати 4 дни и первазите на петия.
Re: Бягайте далеч от фирма "Интекст"
05-09-2007 - 16:09:12
Ужас, при мен също се бори този пиян поляк, който на всичкото отгоре е стнал и шеф на монтажниците... от обяд до сега ( 4 часа ) не могат да се справят с 2 врати, направо ми е мъка как се наиграх...
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход