Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Правих ремонт на покрив

Публикувано от bkovachev 
Правих ремонт на покрив
29-08-2007 - 17:11:28
Здравейте ,

От 20 .08.2007 г започнах ремонт на покрива на къща 80 м2.
Вярвайте видях се в приключение ...
Първо огледах обявите за извършване на ремонт в нета - всичките са с много високи цени. Идваха трима бригадири гледаха даваха си офертите и цените им се различаваха с повече от 30 %. Накрая се спрях на бригада препоръчана ми от мой братовчед , на който са пререждали керемидите преди 2 год. Дойдоха огледаха и дадоха оферта почти най - високата , но се съгласих - помислих си, че по - качествен ще бъде ремонта . Да ама не! Майсторите бяха от Радомир и Пирдоп - ГОЛА ВОДА
Претупваха работата и когато им направих забележка ,че ковът нови дъски върху изгнили греди ми отговориха , че ако искам и това ще трябва да им платя още и то много . Платих им / за мое съжаление много/ и те си тръгнаха щасливи ! Платих им и за това , че ми съсипаха и полизола .
Но за какво Ви пиша всичко това ?
Защото след тях мои приятел/ на когото се оплаках/ ме свърза с бригада от Костенец и какво бе моето учудване когато пристигнаха ?
Няма да повярвате :
1. Работиха съвестно/ като на свой строеж/
2. Идваха на работа с абсолютна точност 9.30
3. Никакъв алкохол дори и бира по време на работа , а и след работа ?
4. Свършиха работата за 3 дни !
5. Почистваха си в края на деня!
6. За целия ремонт ми взеха на половина от офертните цени на другите Бригади!
Не мога да не се похваля от тази бригада !
Разбрах , че бригадата е от 45 човека .
Всеки ден идваше основният ръководител на обекта / МАЙСТОР -Стоян/ и още двама или трима МАЙСТОРИ според нужната работа / дърводелци или мазачи или тенекеджия/
Не вероятни хора !
Ако не вярвате или имате проблеми с майсторите ПИШЕТЕ - и после ще ме благославяте за написанота тук !
Между прочем ето Ви и два телефона : На бригадира СТЕФАН 0888 577 395
на неговият заместник ЛЪЧО 0899 974 620
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход