Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

договори с работници наети по стопански начин??????

Публикувано от mir4one 
Re: договори с работници наети по стопански начин??????
26-05-2008 - 15:39:47
4ovek
ние сме фирма от 5-6 човека /при по-голям обем на работата +2-3/
в крайна сметка пак сме си бригада ...само, че не ни наема някой на гр. договори ..ами си имаме постоянни към една фирма т.е. нашата си

една фирма нищо не променя - дори и да нямахме такава /както беше преди известно време/ пак работата ни щеше да си върви ..

въпроса беше за "качеството" и цените на повечето по-големи строителни фирми

Re: договори с работници наети по стопански начин??????
26-05-2008 - 17:30:14
Гатев, качеството не може да постигне от хора, които работят инкогнито. Това, че имате фирма е добре.
Едно време е имало задруги. Задругата е определяла правилата за това да станеш майстор. После социалистическата държава е раздавала разряди.
Сега ми обясни как ще докажеш , че си майстор? Нали не си мислиш, че препоръката на някой дето за пръв път си прави къща няма д авпечатли никой нормален човек.
Re: договори с работници наети по стопански начин??????
26-05-2008 - 17:34:34
Имаш прекалено голямо самочувствие, някой ден ще ти изиграе лоша шега.
Най-страшните катастрофи се правят от шофьори, които са се понаучили да карат, ама реално още нямат опита.
Re: договори с работници наети по стопански начин??????
26-05-2008 - 22:32:29
avatar
Petar Написал:
-------------------------------------------------------
> Няма страшно Николов, вече сам старо куче.
> По-притеснено ми беше миналата година. Но първата
> къща е вече зад гърба ми и съм доволен от
> резултата. Тазгодишната следва по същия сценарий.


Само не се отпускай, пич!
Re: договори с работници наети по стопански начин??????
26-05-2008 - 23:12:31
Абе за отпускането - няма лабаво. Дал сам си срок още 2 години до пълно завършване (тоест до първото косене на райграса и първото къпане в джакузито)Ама не е работа колко пари заминават. За двата етапа груб строеж ще идат 95-100 хилки общо. Довършителните работи най грубата сметка показва поне 150 000 още.
Ама ще го играем хорото. Хванали сме се.
Като се замисли човек за тези пари (около 120 000 Е) можеш да вземеш голям апартамент в града или 2 двустайни, ама мерси....не съжалявам, къщата с двора си е по по най в сравнение с която и да е луксозна бетонна кутийка.
Re: договори с работници наети по стопански начин??????
28-05-2008 - 22:31:47
avatar
Не мисля, че някой ще му хрумне въобще да оспорва последното ти писание... Аз самия се оглеждам за добър терен за да си спретна къща, или няколко заедно с приятели....
Re: договори с работници наети по стопански начин??????
29-05-2008 - 14:46:43
Не, че тук му е мястото - ама аз съм от тези, които не са фенове на къщите. Доста ми е уютно в прилично малък апартамент. Предпочитам да имам освен основното жилище десет апаратемнта по 60 кв.м., вместо къща от 600.
Re: договори с работници наети по стопански начин??????
29-05-2008 - 17:08:28
avatar
Това е идея - сега ще пусна една тема ...
Re: договори с работници наети по стопански начин??????
29-05-2008 - 19:25:28
Човек, толко си прав. Когато бях ерген малката ми гарсионерка напълно задоволяваше нуждите ми winking smiley но сега с една сюрия деца, куче, прасе, хич и не мога да мисля за апатрамент smiling smiley Тъй че всичко с времето си и още някои др. неща
Re: договори с работници наети по стопански начин??????
01-06-2008 - 10:03:40
Глобите са много големи колега ако си фирма назначиги
и няма да имаш ядове smiling smiley

Емил Радев
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход