Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

договори с работници наети по стопански начин??????

Публикувано от mir4one 
Abu
Re: договори с работници наети по стопански начин??????
23-05-2008 - 18:06:30
gateff много точно е изразил и моето мнение... Само месец да бачкаме за някоя "голяма фирма" и с колегите ставаме мърлячи.
n.nikoloff да ме прощава, ама това за Строителния регистър и Регулаторния му орган са празни приказки. Много ми се иска да е така, както го представя, ама не е! По-скоро работи на Geto варианта - пари на ръка и си редовен до следващия път.
A40
Re: договори с работници наети по стопански начин??????
23-05-2008 - 20:54:58
да ползвам темата на колегата за да не откривам нова-мога ли да взема строителна линия без договор с фирма,в понеделник трябва да взема разрешителното за малка къща с рзп 148 кв.м. ,та чувам че без договор с фирма няма да ми дадат линия,досега знам че трябваше само технически ръководител,ще съм много благодарен ако някой е запознат как стоят сега нещата и сподели
Re: договори с работници наети по стопански начин??????
23-05-2008 - 21:49:00
avatar
Както и преди казах - затова е интересен света - защото е разнообразен.
Re: договори с работници наети по стопански начин??????
23-05-2008 - 22:30:14
Хе хе хе малка къща 148м2 spinning smiley sticking its tongue out Само 5 стаи....
Някои в града са доволни и на "жилище" от 60м2 (с общите части) за което са дали баснословна сума.
Ето затова и аз избрах да строя къща. И не съжалявам. Дори напротив. Кеф ми е виждам как израства пред очите ми и особено като знам че ми излиза м2 завършен до
ключ двойно,аче и тройно по евтино от гореспоменатите.
Тази година продължавам с втория груб строеж долепен до миналогодишния.
Re: договори с работници наети по стопански начин??????
23-05-2008 - 22:59:49
A40

Извинявай, но задаваш неудобни въпроси winking smiley

Re: договори с работници наети по стопански начин??????
23-05-2008 - 23:02:24
Петре, ти със строителна фирма ли работиш или си се хванал с онези съмнителни бригади?
Re: договори с работници наети по стопански начин??????
24-05-2008 - 00:44:09
Гето, със съмнителните. И то мургави. Ама съм доволен. Поне от резултата миналата година. Тая година...ще видим.
Обаче си имам надзорник (познат на баща ми) та съм спокоен че всичко е под контрол дори като излизам извън БГ по време на строежа.
Re: договори с работници наети по стопански начин??????
24-05-2008 - 01:39:27
Знам, че ще бъде подло, но би ли казал на заинтересованата публика която няма против да общува с тези бандити, пардон бригадири на стопански начала, как аджиба се разбираш с тези ора? Викаш мургави, а? Мамоо, сигурно яко те крадат поганците неадниsmiling smiley А четат ли чертежиwinking smiley А надзорника кадърен ли еwinking smiley Тука има въпроси от Мирчоне, А40, моя милост и вероятно други които ги е срам да си признаят греховните мисли winking smiley Давай, разчекни въпроса па ако ще и да отнесем някоя попържня sad smiley Хайде, в тебе ни е надейдата!

Поздрав,
Re: договори с работници наети по стопански начин??????
24-05-2008 - 01:46:12
Ай стига бе, ти искаш роман да ти пиша тука. Вече ми се спи....Може би утре по-подробно.

Но съвсем накратко - проблеми винаги излизат някакви, но няма страшно, не се отчайвайте, смело напред.
Щом аз дето съм мнооооого далеч от строителството се справих :!:
A40
Re: договори с работници наети по стопански начин??????
24-05-2008 - 01:50:55
Geto Написал:
-------------------------------------------------------
> Знам, че ще бъде подло, но би ли казал на
> заинтересованата публика която няма против да
> общува с тези бандити, пардон бригадири на
> стопански начала, как аджиба се разбираш с тези
> ора? Викаш мургави, а? Мамоо, сигурно яко те
> крадат поганците неадни А четат ли чертежи А
> надзорника кадърен ли е Тука има въпроси от
> Мирчоне, А40, моя милост и вероятно други които ги
> е срам да си признаят греховните мисли Давай,
> разчекни въпроса па ако ще и да отнесем някоя
> попържня Хайде, в тебе ни е надейдата!
>

хаха-един приятел вдигна кооперацийка миналото лято-на един от работниците ладичката на тръгване от работа все му беше с клюкнала задница,накарах веднъж да отвори багажника и какво се оказа,човека вила си строил та му трябвали някои нещица и решил назаем да вземе от строежа
:} :} :} .но както са казали хората във всяко стадо има мърша



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-05-24 01:52 от A40.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход