Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Лакове за дърво

Публикувано от Tony 
Лакове за дърво
22-02-2007 - 15:47:14
Някой работил ли е с новите водоразтворими лакове за дърво на Мегахим (Аквис) и на Оргахим (AQUA)? Дайте мнения. Аз ще ги използвам за външно лакиране на дървена къща, а пък може и за отвътре. Интересното е че разликата в цените им е почти двойна. На какво ли се дължи?
Re: Лакове за дърво
13-03-2007 - 15:09:06
аз пък ти предлагам лаковете на БЕТЕК ( немска технлогоия ) за изгодни цени. Пиши ако решиш.
Re: Лакове за дърво
13-03-2007 - 16:14:18
ами сигурно на името и реномето на производителя и на влаганите материали и компоненти, а сигурно и на качеството. аз обаче предпочетох садолин winking smiley
Re: Лакове за дърво
13-03-2007 - 17:05:10
Az ъщо. Имам сачак мазан с цветна външна боя за дърво - тя е пак на лакова основа на Садолин, не е мръднала вече 6-та година. От едната страна не ми стигна и довърших с друга, не помня каква беше - вече се олюпи...
Re: Лакове за дърво
13-03-2007 - 19:49:11
Аз съм супер доволен от лак "Сократес" сачака ми и гредите не са мръднали 3 години!
Re: Лакове за дърво
23-03-2007 - 21:34:29
Благодаря на всички Ви макар и с малко закъснение. Ще посетя и новооткритото стройко и тогава ще реша окончателно, но определено съветите на хора като вас, които са от практиката са много полезни.
Re: Лакове за дърво
26-05-2007 - 16:47:06
И аз съм за Садолин

[parket-bg.free.bg]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход