Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Vodoprovodna sistema NAPRAVI SI SAM

Публикувано от technopipe 
Vodoprovodna sistema NAPRAVI SI SAM
05-05-2007 - 00:30:47
Vodoprovodna sistema idealna za napravi si sam.
www.technopipe.bg smoking smiley
Re: Vodoprovodna sistema NAPRAVI SI SAM
05-05-2007 - 13:36:02
Скоро четох статия с гн. Геренски .
Re: Vodoprovodna sistema NAPRAVI SI SAM
05-05-2007 - 15:10:06
Da, publikuvaha takava, no za sujalenie vmesto POLYBUTENE sa napisali POLYPROPILENE.
A s vas taka i nemojahme da se sreshnem i pogovorim po rabota.
Da se nadiavame shte se poiavi takava vuzmojnost...smiling smiley
Lek den.
Re: Vodoprovodna sistema NAPRAVI SI SAM
05-05-2007 - 19:52:11
В момента съм ангажиран с монтирането само на слънчеви инсталации , там с медни тръби работим иначе отдавна съм решил от септември да изградя на няколко обекта водопровода с полибутен .
Re: Vodoprovodna sistema NAPRAVI SI SAM
05-05-2007 - 22:32:01
Nie v sofia veche rabotim s niakoi stroitelni firmi koito izpolzvat nashte sistemi.]
Az vinagi kazvam, che triabva da se opita, a sled tova vseki si pravi izvodi koe e po-dobro za rabota i zashto.
Razbiram, che sistemata e nova za BG, no moite nabludenia sa, che horata zapochvat da gledat na nas s poveche doverie otkolkoto predi.
Shte se radvam ako mojem da vi pomognem maksimalno s informacia i daje obuchavane na rabotnicite koito shte bse zanimavat s montaja.
Ako jelaete, mojem da vi napravim reklamno tablo mejduvremeno i ako vashi klienti proiaviavat interes, e vuzmojno da se predlaga i nahsta sistema.
Nie taka rabotim s niakoi drugi firmi. Nikakvi zaduljenia, i tova sushto pomaga i na nas. smiling smiley
No tova go ostavam na vas da reshite. smiling smiley
Re: Vodoprovodna sistema NAPRAVI SI SAM
07-05-2007 - 14:28:57
Топло,
Мислих да те питам..
ВИК-то ми обяснява, че може да пусне вертикалните щрангове за парното от полипропилен с алу вложка, от мед или от стоманени тръби, като неговото мнение е, че медта и стоманата било най-за препоръчване, което страшно ме учуди... Хората масово си подменят стоманените тръби, щото гният ръждясват, аз да ги слагам...
Представях си да сложа ПП с алуминий, медта идва бая скъпо...
Аргументът му е, че температурата била доста висока по верт.щрангове, след котела и смята, че медта и стоманата са много по-надеждни от полипропилена.
Какво ще ме посъветваш ти, а и Технопайп, разбира се, вие сте професионалисти все пак...
Благодаря предварително!
Re: Vodoprovodna sistema NAPRAVI SI SAM
07-05-2007 - 14:52:26
A, i още, Топло, пишеш, че сега правиш слънчеви инсталации. Аз също смятам да си заложа тръби за соларна система, макар да не я монтирам сега. Мед ли да сложа? По проект са пак пластмасови.
Re: Vodoprovodna sistema NAPRAVI SI SAM
07-05-2007 - 21:15:16
Слагай смело пластмасови с вложка, не са мръднали вече 3 години.
Re: Vodoprovodna sistema NAPRAVI SI SAM
08-05-2007 - 00:34:11
Е, Застате, 3 години са много къс период... Моите в къщи са на 7 парнаджииските, вертикалните - пластмасови и те са ОК, хоризонталните и за водата са медни. Но медните и след 20 години ше са все така, а за другите не зная, затова питам. Те и стоманените изкарват 20-30 години... Ама ръждясват, де.
Re: Vodoprovodna sistema NAPRAVI SI SAM
08-05-2007 - 07:35:57
Само медна твърда тръба монтирана на скоби и изолирана с черна изолация .
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход