Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ремонт на баня

Публикувано от makena_lei 
ремонт на баня
28-10-2006 - 14:39:25
Предстои ми ремонт на баня.Купих тапети и лепило Ц200,и според много хора мога да ги лепя върху блажната боя.Проблема е в това, че банята е твърде малка и водата директно мокри стените.Ще издържат ли тапетите?Моля ако някой има опит, да сподели!
Re: ремонт на баня
02-11-2006 - 08:30:30
Залепени с Ц 200 ще издържат ако щеш направо отгоре им да се поливашsmiling smiley
Re: ремонт на баня
02-11-2006 - 12:53:35
Едно не мога да разбера лятото като идвате на морето така избирате баните все едно ще ги купувате а вашите лични са - четирите стени с различен цвят латекс и една ръждясала лира за парно също синя мивка и бежаво гърне малко бидони с горнобанска вода + чинийка с храна за котката . В момента имам да правя 12 та баня у нас - направете си вашата като хората , от там тръгват и течовете . Горното несе однася за Макена - Леи .
Re: ремонт на баня
18-11-2006 - 14:20:06
Отново съм аз и се нуждая от спешен отговор-как да подготвя блажната боя за тапетите?Моля ви,правя се на мъжко момиче и сама се опитвам да се справя, но имам нужда от съвета ви!!!
Re: ремонт на баня
18-11-2006 - 17:02:41
В петък си купувах плочките за банята 22кв + моноблок и мивката 750 лева ако сложа лепило ,труд, душ и батерия ,аксесоари и лампи ще стане 2000 лева , дали да вклуча в сметката и алуминиевата врата с огледало . За тия туристи какво не правим .
Re: ремонт на баня
26-03-2007 - 14:13:04
filmatoplo , специално се регистрирах във форума, за да ти кажа че просто няма по-кух човек от теб. Ама то какво да се очаква от тъпи селяндури, който спят в килера само и само да одерат кожата на още някой беден турист. :g:
Re: ремонт на баня
26-03-2007 - 16:50:33
Опа barabash се изрисува много добре . Значи ти си кух беден турист , при това селендур който спи в килера с одрана кожа . Знаеш ли какво , днес има промоция на пресен лук и марули на пазара . Направи си една салата глътни една ракия и не се регистрирай повече , остави компютъра на децата - наздраве . И нахрани котката smiling smiley
Re: ремонт на баня
26-03-2007 - 21:09:59
makena_lei Написал:
-------------------------------------------------------
> Отново съм аз и се нуждая от спешен отговор-как да
> подготвя блажната боя за тапетите?Моля ви,правя се
> на мъжко момиче и сама се опитвам да се справя, но
> имам нужда от съвета ви!!!


Ако има мръсотия по-боята измий е хубаво.Изчакай да изсъхне и после лепи тапетите.Пожелавам ти успех.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход