Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

V i K zeni i maistori

Публикувано от darkhorse 
V i K zeni i maistori
27-01-2007 - 00:42:25
imam V i K problem- podmjana stari trabi s novi,premestvane na toaletna chinia,izveghdane na trabi za dush i mivka v banjata,za peralnja i sushilnja.kakto i vrazka s mivkta v kuhnjata.kolko priblizitelno bi moglo da mi struva kato materiali i trud?i ako imate i njakoi vodoprovodchik pod raka?
mnogo vi blagodarja predvaritelno za kakvato i da bila informazia! confused smiley confused smiley confused smiley confused smiley
Re: V i K zeni i maistori
27-01-2007 - 00:45:46
da dopalnja,deistvieto se razviva na po malko ot 5-6 m2
Re: V i K zeni i maistori
27-01-2007 - 17:46:34
Около 250 лева с материала.
Re: V i K zeni i maistori
27-01-2007 - 19:17:54
може и повечко да излезе вижте тук
[www.sinaya-vik.com]
Re: V i K zeni i maistori
28-01-2007 - 19:08:28
Мале с тия цени ще стана милионер .
Re: V i K zeni i maistori
28-01-2007 - 21:20:19
ne mi stana mnogo jasno kakvo e tova pod No 6 -1500lv,no mi se struva che ne se otnasja do men.

taka ili inache imam chuvstvoto che me reketirat vazpolzvaiki se ot moeto V iK neveghestvo i zapochnaha ot 1000 lv, a sega mi iskat 1200-1300 lv.....na men mi se struva che za takova malko prostranstvo ne mogat da se vkarat tolkova mnogo skapi i o dalgi tubi,vrazki pr.........

:cry: :cry: :cry:

blagodarja vi mnogo za informazijata
Re: V i K zeni i maistori
02-02-2007 - 14:13:55
Здравейте,
за да не ви лъжат поискайте им само цена за труд по видове дейност и не остойностена спесификация на материалите / ще си я остойностите вие /.После това същото и от други и после сравнение.Много е важно според мен да работите с фирма и с конкретен договор с гаранция на качеството и времето иначе след плащане майсторите утре вече ги няма.Ако искате дайте адрес за контакт.
Успех!

smiling smiley winking smiley
Re: V i K zeni i maistori
02-02-2007 - 15:23:40
mnogo vi blagodarja i verojatno ste se svargha s vas.problemat e che ne sam v BG i mai sa pochnali da rabotjat nesto si i sam v mnogo dvoinstvena situazija .do 10-na dni ste bada v sofia i ste vi se obadja.pratete mi njakakav tel.,gsm ili kakvoto imate
pozdravi smiling smiley
Re: V i K zeni i maistori
14-02-2007 - 13:08:47
Poglednete tuk:
www.technopipe.bg
Re: V i K zeni i maistori
15-02-2007 - 20:38:07
nimbusl Написал:
-------------------------------------------------------
> Здравейте,
> за да не ви лъжат поискайте им само цена за труд
> по видове дейност и не остойностена спесификация
> на материалите / ще си я остойностите вие /.После
> това същото и от други и после сравнение.Много е
> важно според мен да работите с фирма и с конкретен
> договор с гаранция на качеството и времето иначе
> след плащане майсторите утре вече ги няма.Ако
> искате дайте адрес за контакт.
> Успех!
>
>
А според вас като мине работата през фирма колко ще излезе цялото удоволствие.Защото по-Нагоре видях цена 250 лева работа и материали.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход