Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Алуминиеви или стоманени радиатори. Дограми BLICK

Публикувано от Фифи 
Алуминиеви или стоманени радиатори. Дограми BLICK
02-10-2006 - 12:48:31
В новият апартамент ни слагат стоманени /панелни/ радиатори, а дограмата е шесткамерна BLICK. Някой има ли мнение по въпроса: Кой радиатори са по-качествени алуминиевите ли или стоманените? Дограмата PVC BLICK качествена ли е?
Re: Алуминиеви или стоманени радиатори. Дограми BLICK
10-10-2006 - 22:53:10
vij za radiatori na jaga vse pak sa 8-mi v sveta po proizvodstvo na radiatori
Re: Алуминиеви или стоманени радиатори. Дограми BLICK
20-11-2006 - 22:59:14
Здравей!
Колкото и да е жалко - мнението ми за Блик не е много добро. Страхотен фен съм на "произведено в България" и подкрепям изцяло всяка българска фирма! За жалост за Блик мнението ми не е положително - и това мнение не е от моя опит с тях или от хора, които са си купили дограма с техния профил, като теб, а от фирми които монтират дограма Блик. По едно и също време 2-3 фирми ми съобщиха че има проблеми с тях - беше преди около година, дали сега са се оправили - незнам! Имай предвид че много голямо значение има и фирмата която ти поставя дограмата.
Ще ти предложа АлВик 1 - най-коректната фирма от всички, с които съм имал взаимодействие (а те не са хич малко).
И пак повтарям - много пъти монтирането на дограмата може да развали доброто ти мнение и за най-хубавата дограма smiling smiley
Успех!
Re: Алуминиеви или стоманени радиатори. Дограми BLICK
26-01-2007 - 18:51:41
здравейте,
не е ли малко късно да питате, ако сте я сложили, дограмата. не се притеснявайте за дограмата си, ще издържи доста години. с какъв механизъм ви е дограмата?
аз съм представител на фирма за производство и монтаж на алуминиева и ПВЦ дограма и ако решите мога да ви дам оферти, да ви предложа примерни конфигураций.
Re: Алуминиеви или стоманени радиатори. Дограми BLICK
27-01-2007 - 23:07:42
Aз пък искам да ти кажа, че преди няколко месеца мой приярел си направи дограма Blick и остана много доволен, не стига че цените много ниски, никакъв проблем с фирмата от която поръча, а и дават 50 години на профила. Понеже и аз трябваше да слагам, реших и аз от там. Останах очарован - обслужване, цени и момичето което е в офиса е много добра. Фирмата се казва Mister Al и даже ще ви оставя номер 02 9515583. Няма да съжалявате!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход