Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

К - стъкло

Публикувано от Таня Георгиева 
К - стъкло
17-01-2007 - 12:01:33
Здравейте ! Сложих си PVC прозорци с К-стъкла на два етапа. Реших да пробвам дали са ми сложили К-стъкла по метода със запалката. При стъклата монтирани втория път имаше син пламък - втория от вътре навън. Но при първите стъкла няма син пламък! Майстора ми обяснява , че те били със бяло покритие и че стъклата са от друг производител. Не съм сигурна в това обяснение. Въпросът ми е : при всички К-стъкла ли има син пламък, когато се проверяват със запалка независимо от производителя ? smiling smiley
Re: К - стъкло
17-01-2007 - 12:04:54
Извикайте си специалист със спектрометър... всичко друго е бла-бла... А и няма как иначе да го докажеш на тези, които са ти монтирали дограмата.
Re: К - стъкло
17-01-2007 - 13:59:51
И от къде да го намерим този специалист със спектрометър?
Re: К - стъкло
18-01-2007 - 10:47:31
Има си специализирани фирми за измервания - разполагат с уреди и специалисти. Банките използват такива при даване на кредити за санирване на сгради, а също вероятно ще се намери съдействие и в специализираните фирми за обследване на топлоефективността на сгради. За съжаление, конкретно не мога да предложа някого.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход