Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Знаете ли нещо за Сънрайс Хоумс?

Публикувано от Захарче 
Знаете ли нещо за Сънрайс Хоумс?
17-10-2006 - 18:17:25
Търся си нещо малко и попаднах на тях през имот.бг...

Обадих се и ми предложиха доста добра програма както за плащане така и за новата им сграда, която ще е с някакви фантастични облицовки, изолации, зеленина и т.н.

Ей за това говоря [www.sunriseood.com] - Сграда "Универс" - е моята winking smiley

Та..някой да си е купувал от тях, или да има инфо? Дали е възможно БГ строител да направи предложи всичко това или.....?

Благодаря на всички за отговора
smiling smiley
Re: Знаете ли нещо за Сънрайс Хоумс?
18-10-2006 - 17:39:46
Разгледах им сайта - БГ строител може и да може да постори нещо такова, ама клиенти като техните няма никъде. Интересно четиво са мненията на клиентитеsmiling smiley
Re: Знаете ли нещо за Сънрайс Хоумс?
04-12-2006 - 22:58:32
Тази сграда е наистина уникална. Доста са си поиграли архитектите им. Визията и идеята на сградата са много добри съдейки по 3Д презентациата им. Изглежда искат да наблегнат на качеството и уникалността на строитлените материали. Такъв вид сграда изглежда доста скъпо. Помисли дали цената те устройва …

na
Re: Знаете ли нещо за Сънрайс Хоумс?
05-12-2006 - 00:54:15
аз нищо уникално не видях, може да съм пропуснал; опитват се да наподобяват Силвър Сити; никъде не се споменават цени?
Re: Знаете ли нещо за Сънрайс Хоумс?
05-12-2006 - 10:15:20
Az znam edna tiahna sgrada koiato e pochti zavarshena - na Ivan Milanov 15 (reduta) i dobre sa se postarali - ima dvor s zelenina i peiki koeto si e napravo riadko za balgarskite stroiteli
Re: Знаете ли нещо за Сънрайс Хоумс?
05-12-2006 - 11:19:09
Kakvi sa tsenite im?
Re: Знаете ли нещо за Сънрайс Хоумс?
05-12-2006 - 13:51:40
Сънрайс хоумс- питайте мен smiling smiley Аз съм собственик на апартамент в сградата им Изгрев и съм много доволна от взаимоотношенията си с тях. Лоялни са и се отнасят с клиентите си наистина професионално- това за съжаление все още е рядкост за българския пазар и бях приятно изненадана от тях. smiling smiley
Re: Знаете ли нещо за Сънрайс Хоумс?
06-12-2006 - 09:42:55
Ето един твой съсед какво казва:
"Силно впечатление ми направи подхода на фирмата към клиентите й – вниманието което ми отделихте, съобразяването с мойте желания и подаръците които ми изпращахте. "
А на теб какво ти подариха?
Бях решил да не пиша много по темата, ама малко се увличате.
В крайна сметка за сграда с недостатъчно парко места - 6 подземни гаража за 15 жилища, не може да се нарече луксозна. Сградата е решена спартански, в което няма нищо лошо - изтискано е максималното от петното, което е добре. Само дето е сбъркана рекламната стратегия и ако не се усетят навреме новия г-н Гълабов (така се нарича този с подаръците), колкото и подаръци да му дават няма да е доволен.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход