Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Колко струва да вкараш външата WC вътре в къщата?

Публикувано от Продавач 
Колко струва да вкараш външата WC вътре в къщата?
02-07-2006 - 11:10:55
avatar
Повечето селски къщи са с външни WC има ли някой идея колко може да струва направата на една вътрешна такава с прокарването на тръби, изкопа за септичната яма, оборудването вътре и плочките? Всъщност въпроса ми е по-скоро за баня и тоалетна две в едно. Работа, материали, труд и завършване "до биде" така да се каже?

[forum.imoti.net]

Тук има някакви цени на аксесоари за баня: [www.sinaya-vik.com] но мен ме интересува колко ще ми струва да си наема строителна бригада, която да свърши качествено работата. Освен това ако имам смислени и конкретни предложения мога да намеря работа за тези хора за месеци напредsmiling smiley

Бойлер: [www.electron.bg]

И по мои груби сметки обзавеждането на банята с всичко необходимо ще струва минимум 2500лв без работата по монтажа на всички джаджи и плочки и прокарването на всякакви видове тръби.


Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?



Редактиран 4 път(и).Последна редакция на 2006-07-02 11:24 от Продавач.
Иначе имам една оферта за 4000лв
03-07-2006 - 13:06:39
avatar
Но офертата от 4000лв е за вече съществуващо помещение за баня и тоалетна, което ми се струва малко скъпичко, но все пак е някаква оферта.
Някакви идеи, предположения и оферти?

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Ще има награда - работаsmiling smiley
05-07-2006 - 08:14:57
avatar
Чакам офертиsmiling smiley

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
камелия
Re: Колко струва да вкараш външата WC вътре в къщата?
05-07-2006 - 14:26:50
Не те съветвам да си водиш бригада.Аз си намерих от съседното село трима души,които ми изкопаха ямата,изградиха я с камък,прокопаха 36м. канал и ми положиха тръбите.Предварително ми бяха изработили водопроводната и канал.схеми.Така,аз ходех с чертежите и надзиравах работата.Взеха ми 500лв.+ храна+ транспорт до съседното село.После извиках майстори от близкия град, които ми поставиха водопровода,като ми взеха по 10лв. на точка.Това беше преди две години.
Успех! smiling smiley
Re: Колко струва да вкараш външата WC вътре в къщата?
07-07-2006 - 07:50:39
avatar
Е ако не си викна бригада кой ще свърши работата!? smiling smiley

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Zdr. Kami
Imam nqkolko vuprosa:
-kaji mi razmerite i dalbo4inata na taq qma?
-i ne mi e qsno kak taka s kamani,da mi obqsni6,6toto az si mislih s beton?
-i tiq trabi ako znae6 mi kaji na kakvi ceni sa,edva li 6te sa se promenili mnogo?blagodarq ti predvaritelno moody smiley
Re: Колко струва да вкараш външата WC вътре в къщата?
22-07-2006 - 13:37:31
avatar
И на мен ми е интерсноsmiling smiley

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Сега пък хидрофор ме интересуваsmiling smiley
02-08-2006 - 12:10:58
avatar
Интересува ме цена за монтаж, труд и т.н. за собствен водоизточник на скалист район. Затрупаха ме с подобни въпроси и трябва да отговарям някак сиsmiling smiley

[ruvex.cybermark.bg]#

Тук има оферта от 514лв за хидрофорна помпа, но то не е въпроса само да си я купиш ами и някой да ти извади вода. Срещам оферти за цена на метър от 30 до 130лв. Предполагам зависи най-вече от самото място и от почвата и т.н.
Интересува ме как трябва да се изолира така, че през зимата да не замръзва и да може да се ползва целогодишно.

Така както и за Wc-тата и тук вероятно ще осигуря няколко поръчки за хората, които се занимват с това и предоставят информация!

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Колко струва да вкараш външата WC вътре в къщата?
18-08-2006 - 14:56:35
avatar
Бригада му е майкатаsmiling smiley

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Със септичната яма и пълно обзавеждане за баня и WC
18-11-2006 - 21:17:51
avatar
Ще излезе около 5 000лв говоря за къща с външен кенеф каквито са повечето селски къщурки. Иначе моето проучване показа, че според това какъв е фаянса, моноблока, мивката, душ кабината и т.н. обзавеждане за баня и WC ако има септична яма или ако става въпрос просто за ремонт на стара баня в апартамент всичко излиза между 2 500 и 5 000лв.

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход