Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Tърся строителна фирма за строеж на къща в София!

Публикувано от ПЕТЪР 
Здравеите ,
Стигнах до търсенето на оферти за строителство на къщата.
До тук имам една фирма но ми се ще да взема поне още една оферта.

Моля ако знаете някой който да има интерес да строи еднофамилни къщи , даите кординати .
Строежа ще е в Долни Лозен стоманобетонна кострукция и червена тухла
РЗП 270 кв. м. на един етаж кота 0
Мазе няма, черен таван.
Интересува ме изпълнител на грубия строеж.

Благодаря предварително
фирма Диал Строй ЕООД т.953 13 26
Re: Tърся строителна фирма за строеж на къща в София!
25-07-2006 - 20:20:41
Re: Tърся строителна фирма за строеж на къща в София!
27-07-2006 - 12:47:29
фирма БГ-ТЕХ ООД ще построи вашата къща бързо, качествено и най-вече коректно- тел. 0899 922 522, факс 02/9573148, сл. 02/9573148,
Re: Tърся строителна фирма за строеж на къща в София!
18-10-2006 - 10:34:08
Само не се захващай с Диал Строй - това е най-шарлатанската фирма в София, строителството им е под всякаква критика, не са коректни и не спазват договорите, които подписват!За доказателства поинтересувайте за нещата, които са построили вече!
Re: Tърся строителна фирма за строеж на къща в София!
21-10-2006 - 13:06:53
СГЛОБЯЕМИ КЪЩИ и ХАЛЕТА

Защо да предпочета бързото строителство?

Защото е по-евтино: Цена 300 евро/кв.м. при изработка до ключ(включени боядисани стени, подови настилки, обзаведени бани, осветление, инсталации).
Защото не отстъпва по здравина на монолитното строителство.
Защото спестява разходите за отопление и охлаждане до 20-30% на година.
Защото можете да имате вашият дом в период от 35 до 60 дни.

Индустриални халета;Ваканционни селища;
Спортни зали;сауни и търговски обекти-
Цени по договаряне.
За повече информация:www.erudit.biz
Re: Tърся строителна фирма за строеж на къща в София!
21-10-2006 - 18:53:03
Абе тия сглобяеми къщурки нещо им нямам вяра ,от какво се правят и каква е гаранцията ??? spinning smiley sticking its tongue out
EHO
Re: Tърся строителна фирма за строеж на къща в София!
23-10-2006 - 18:17:43
РАДВАМ СЕ , ЧЕ ВЕЧЕ СМЕ В 21 ВЕК И ПОЛЗВАМЕ МАСОВО "НЕТ" Лично към ПЕТЪР аз лично имам интерес към вашият обект но за съжление сме заети до март 2007 г. Много ще се радвам ако мога да ви бъда полезен с някои съвети.
1.Поискайте от фирмата с която ще работите не само писмени референции но ида ви заведе поне на 2 свои обекта "око да види - ръка да пипне"
2.Постарайте се да на мерите фирма която да се ангажира с всичко необходимо за издаване на обекта . Не скачайте от една за зидане 2-ра за мазане 3-та за дограма 4-та зашпакловка и боядисване и т.н. ВИНАГИ ИЗЛИЗА ПО СКЪПО И ПО БАВНО (А ВРЕМЕТО Е ПАРИ) И ВСЕКИ ЩЕ ВИ СЕ ОПРАВДАВА С ДРУГИЯ.
3.Не работете без договори и не се скапете за юрист да ги погледне и да се подпише че въз основа на тях ще ви защити правата в случай на нужда (недай боже).
4.Плащайте по етапно срещу приемно-предавателен протокол.Не го подписвайте преди да сте получили договореното качество и количество.
5.При възможност наемете трето лице (компетентно технически грамотно) най-добре някой технически ръководител препоръчан от познат да минава всяка вечер след работно време да оглежда нещата.
6.За други въпроси email:diz_trans_ltd@abv.bg
Re: Tърся строителна фирма за строеж на къща в София!
10-11-2006 - 22:31:01
Каква нелоялна конкуренция, оставете човека сам да прецени, кво се цакате :crazy:
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход