Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Архитект за еднофамилна къща в община Нови Искър

Публикувано от parvanova 
Архитект за еднофамилна къща в община Нови Искър
23-10-2006 - 17:17:57
Здравейте,

търся архитект, който да ми направи и придвижи в общината проектите за еднофамилна къща. Общината е Нови Искър.

Ако някой от колегите тук, които строят или вече са построили (балазе им!) са работили с тази община, моля да споделят опит

Благодаря предварително
Re: Архитект за еднофамилна къща в община Нови Искър
23-10-2006 - 19:40:22
Миналата година ми минаха дукументите през тази община. Забележително гладко и бързо в сравнеие с очакванията ми и споделеното за др. общини.
Възможно е да се дължи на един оправен млад симпатяга - Пламен, който се явява отговорник за нашето (Мировяне) и още 5 села. Не му знам официалната длъжност, но при него се подават и получават документите за нашите села.
Вярно е обаче, че моето се води някакво по-ниска категоприя (4 или 5) и може затова да не са били много "строги".
Мисля че са "читави" - аз започнах със сгрешена и неясно колко актуална скица и несъответсвия в площта на парцела (нот.акт/скица). Беше ми настръхнала косата - там разни измрели наследници, махленски свидетелства, съдилища и пр. - човекът дойде, замери, установи произхода на разминаването и даже дойдоха акъл как да се състави новия Нот. акт за да се поправят нещата (за 10 дни!!!!).
Действай смело - ако не са се сменили сигурно ще са ти малкия проблем.
Добра идея се води (тук във форума) те да ти препоръчат архитект.
Успех!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход