Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Malka kashta na moreto

Публикувано от kote 
Malka kashta na moreto
07-02-2006 - 08:44:01
Daite mi savet! Kakvo da napravia na edin malak partsel krai moreto, kadeto oshte niama izgradena infrastruktura i az oshte niamam pari za normalna kashta. Ideiata e za neshto vremenno, evtino, lesnosglobiaemo, evtino,da ne e savsem baraka, no i da ne ti e zhal da go gatnesh sled vreme, i ne znam dali spomenah evtino...
Re: Malka kashta na moreto
07-02-2006 - 09:26:54
marinche ako si ot sofia i ako partsela e po iujnoto chernomorie - poneje romantikata tam e bezkraina . ta kak praviat sofiantsi , kupuvashsi hubava karavana postaviash ia v dvora koito si zagradila , pravish si edna tenta otdolo masichka otstrani nai vajnoto barbekiuto. taka se izkarva opredelen period ot liatoto . sled sezona karavanata se zakliuchva i tovae . ako e na oddalecheno mesto prosto ia premestvash niakade da se pazi . v tsarevo na kumping arapia tochno tova praviat ili v lozenets . tova moje dati struva okolo 1500- 3000 lv. zavisi kolko e luks karavanata - kuhnia gaz , tv , hladilnik ,moje wc . proveri dali nee taka . koito niama sobstveno mesto plashta na kumpinga za sezona ot poriadaka - 2000 lv. izjivei edno nezabravimo liato.
Re: Malka kashta na moreto
08-02-2006 - 07:18:38
Vsichko e taka kakto kazvash - az sam ot sofia, partsela e v chernomorets...i vsichko ostanalo, barabar s romantikata. Moita parva ideia beshe ( a i ostava) karavana. No chuvam che ima i drugi varianti - sglobiaemi kashtichki, bungala, ta dori i edni darveni barachki, koito prodavat v Practiker zagledah, no ne sam zapoznata nito s funktsionalnostta im, nito s predimstva i nedostatatsi, ta se chudeh dali niama nikoi da me svetne. Kashtite za tselogodishno zhiveene sa skapi i ne si struvat (ne i na toia etap). Vidiah che se vazmushtavash ot obirdjiistvoto na obshtinite po moreto - az oshte ne sam se sblaskvala, no to e samo zashtoto oshte ne sam se zahvanala s tova i trapki me pobivat ot mislata za toia strashen no slaven moment - izdavane na visa za stroezh i t.n. A infrastrukturata e 0 i vsichki sobstvenitsi chakame po-dobrite vremena. Shte chakam i az, niamam zor, no ne mi se shte taia romantika da sedi neizkonsumirana oshte 10 godini... winking smiley
Re: Malka kashta na moreto
08-02-2006 - 13:56:04
mari imota da nee na chervenka , az ti dadoh idea gore dolo dobra - spomenah li evtina . niama zashto da hvurliash pari za neshto po skupo na tozi etap . a po temata za realen stroej prouchi kak stoi vuprosa . poneje vsiaka obshtina na mestna pochva opredelia danatsite. ta po moiat nachin sus edin korshum dva zaeka .
Re: Malka kashta na moreto
09-02-2006 - 01:54:12
Po-zle, imota e na Vanshnata cheshma, sigurno ne go znaesh, tova e tochno predi Chernomorets na zaliva Vronos. Edno golo bardo - ei tova e. Ima tuk tame niakoe kashte na agregat i viatarna vodna sonda, no tova e. Ta neshtata varviat nakam tvoia variant. Niamam nikakva ideia kakvo i kade triabva da proveriavam, niamam i vazmozhnots da go napravia. Zasega chakame. Niakoi mozhe li da ni obiasni kak se prokarvat komunikatsii - tok, voda. Ima gi na okolo 400 metra. Kakvo se pravi ot tam natatak?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход