Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Zavyrshvane na apartament ot shpaklovka i zamazka

Публикувано от stoil 
Zavyrshvane na apartament ot shpaklovka i zamazka
31-07-2006 - 21:52:07
Kolko na kvadraten metyr izliza da se zavyrshi apartament vzet na shpaklovka i zamazka? Ne iskam nisto luksozno, no ne iskam i nai-evtinoto - sredno nivo izpylnenie. Za kolko vreme se zavyrshva 100-na kv. m apartament. Kyde da tyrsya obyavi za maistori? Moje li nyakoi da mi preporycha nadejdni maistori.
Re: Zavyrshvane na apartament ot shpaklovka i zamazka
02-08-2006 - 23:44:53
С по-обикновени настилки и бои - около 25-30 Е/м2; със скъпи вносни - до 80 Е/м2...върху РЗП
Re: Zavyrshvane na apartament ot shpaklovka i zamazka
02-08-2006 - 23:46:20
Времето зависи от броя работници. Добри такива трудно се намират...
Re: Zavyrshvane na apartament ot shpaklovka i zamazka
03-08-2006 - 04:23:13
На мен само баня с тоалетна + отделна тоалетна ми излязоха 3200 евро. Абсолютно стандартно изпълнение - теракот, фаянс, севлиевски мивки, тоал. казанчета, смес. батерии; шкафче за баня от Бриколаж...Единствената "екстра" беше едно джакузи за 1200лв.
Re: Zavyrshvane na apartament ot shpaklovka i zamazka
03-08-2006 - 07:55:52
Na men minalata esen mi izleze okolo 5000 EUR dovarshvane na 80m2 chisto apartament - nishto lux. Laminat, terakot, fayans, edna stena i kolona boiadisani v po-taka tsviat i boya koyato beshe neshto ot sorta na 80 lv. Po savet na maistorite napravihme "ispanska shpaklovka" ili kakvoto tam mu se vika - fin sloi predi latexa. No beshe izlishno chestno kazano.Dosta debnah promotsiite na Praktiker za razni neshta i se sdobih s izgodni sanitaren fayans i plochki - sempli, no interesno kombinirani i ne se poluchi losho.
Moite maistori biaha dvama, raboteha dobre, vsichko praveha, no ne ti gi preporachvam - kaprizni, vse iskaha skapi materiali che se rabotelo po-lesno s tiah, vrashtaha ni da kupuvame kontakti nanovo, che bili neudobni za slagane...Inache raboteha barzo - za edin mesets go dovarshihme.
Uspeh!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход