Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

проблем с бойлера и мотор спешна консултация

Публикувано от Мадлена 
Имам проблем с бойлера и хидрофорния мотор. от извесно време по необясними причини за нас стана изведнъж. Когато решим да пуснем топлата вода от бойлера, който е нов на 1 година, започва да тече ту вряла вода, ту напълно студена. Не сме на градска вода, а на собсвен водоизточник с хидрофорна помпа. Имам малко дете и това е ужас няма никакъв начин да влезе човек под душа, да неговорим за малкия. Пробвахме не е от батерията. Много ще съм ви благодарна за някакъв съвет по въпроса. Просто няма от къде да взема мнение.Дайте ми някаква препоръка. Благодаря предварително.
tozi problem moje dase poiavi kato smesva dvete vodi topla i studena niakade. ako imate po vodoprovodnata sistema tzirkulatsionna pompa , koiato e svurzana v edinia si krai kum studenata voda predi boilera - montira se vuzvratna klapa za da otdelia dvete vodi . ako tozi klapan e povreden - moje dase smesvat dvete vodi . proverete tova. ili daite neshto po podrobno za da dam drug savet .
setih se za oshte edin problem koito mi see sluchval i na men . znachi ima boileri na koito trabichkata za topla voda vuv samia balon e ot plastmasa . ako tia padne po niakakuv nachin shtese smesiat vodite na samoto duno na boilera. poneje veche toplata voda ne moje dase cherpi ot vurha na balona . proverete dali e tam trabichkata. oshte edin sluchai sum imal tazi trabichka se stopi ot mnogo goreshtata voda.
kakva beshe prichinata za toplata voda da se gubi . pishete kakvo see okazalo , i drugi hora da znaiat ako sluchaino im se sluchi da mogat da reagirat burzo.
Много благодаря за съветите. Оказа се, че проблема идва не от бойлера, а от мотора. Той е хидрофорен и нещо се е спукал балон и налягане не подължал. Сега е на ремон и сме с обикновен и нямаме проблем. Ако не стане да се оправи ще трябва нов. Оше един път много благодаря. Взехме предвид вашите предположения.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход