Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Vodomeri-Zeni,i postavjane?

Публикувано от Katrin 
Vodomeri-Zeni,i postavjane?
28-01-2006 - 14:13:03
Zdraveite vsichki.Moje bi e veche banalno,no me interesuva:Koja zana e normalna za 1 vodomer?,i koja za postavjaneto mu?Nalaga se da sloja 4 vodomera...Preporuki..??
Blagodarja vi predvaritelno!
Re: Vodomeri-Zeni,i postavjane?
29-01-2006 - 19:26:46
..Nikoi li neznae..?Chuh,che vodomer,s spiratelen kran=70 lv.Dobra li e tazi zena??-trjabva da postavja 4broja!Mersi,predvaritelno.
Stefan
Re: Vodomeri-Zeni,i postavjane?
31-01-2006 - 11:11:14
Това с цената на водомера ли е? При тъща ми скоро сменяхме водомери, защото й подменяха вертикалните щрангове на входа, майсторите, които и без това сменяха тръбите й взеха по 10 лв. на водомер (тя имаше два от най-старите), като тя си купи водомерите от магазина. Впоследствие се оказа, че и другите два са от преди 1998 год и не можело да се узаконят, макар че са сухи и викна майстор само да ги свали и да постави нови - взе й40 лв за двата, като пак тя си беше купила водомерите и крановете.
Ако толкова не може да намерите инфо, обадете се в Софийска вода, някъде скоро четох, че те вече предлагат такава услуга - подмяна на водомери. Не за друго, а просто ако нямате майстор, да не попаднете на някой дето ще викате после след него друг да оправя течовете...
Успех.
p_nachev
Re: Vodomeri-Zeni,i postavjane?
31-01-2006 - 12:40:51
katrin,
Преди около 1 година ми се наложи да купувам водомер и така стана, че минавайки покрай Соф. вода в (между Горубляне и Младост) го купих от там. Сух и пишеше, че е произведен в Германия, което ме съмнява, но ... ! Цената беше от порядъка на 35,- лв. Не съм питал за поставяне, не беше за Сф.
Спирателни кранове на 3/4 има вероятно по пазара десетки видове.Предполагам, че има и китайски и турски - много евтини, но макар и понякога пъти по-скъпи, предлагам ти да си вземеш нещо европейско. Поне от Италия.
Послушай Стефан, вземи оферта от СВода и ще си в течение на пазара :-))
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход