Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

търся мнения за сглобяемите къщи

Публикувано от toniko 
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
03-12-2008 - 16:13:14
Въпроса Ви може да се реши единствено с помоща на
www.hidroizolacia-bg.com
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
03-12-2008 - 20:57:45
agromachinaimpex Написал:
-------------------------------------------------------
> Въпроса Ви може да се реши единствено с помоща на
> www.hidroizolacia-bg.com

Колега,
Ако се бяхте позачели в темите, в които пишете (копирате) ентусиазирано днес, сигурно щяхте сам да усетите, че ставате досаден с това "ВъпросА Ви..."

Кой въпрос решавате единствено Вие? Къде в сайта Ви се обосновават тези твърдения? Какви са тези "пропускащи въздух" фасадни покрития? Какви са тези продукти "на база въздух"? Откога в БГ използваме "галони", "либри" и др. подобни единици? :}

В интерес на истината, продуктът/продуктите Ви биха ме заинтересували, ако не беше отблъскващото им (според мен) представяне.

Дано колегата Гогол има нерви да погледне и коментира.


iv
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
03-12-2008 - 22:52:39
"Re: търся мнения за сглобяемите къщи
Изпратено от: agromachinaimpex (IP съхранено)
Дата: December 3, 2008 04:13PM


Въпроса Ви може да се реши единствено с помоща на
www.hidroizolacia-bg.com "




Хора,форумите са за мнения и обмяна на опит!
Те не са място за реклама!
Купете си 1 мин. време в БТВ и 2 милиона българи ще знаят за Вас!
winking smiley
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
03-12-2008 - 23:25:56
avatar
iv Написал:
-------------------------------------------------------

> Купете си 1 мин. време в БТВ ...

... или някой и друг пиксел в ecohome.bg
:] :] :] :]

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
04-12-2008 - 00:47:38
Преди време и аз се бях загледал по тези къщи това според вас изгодно ли е за Бг.
[www.saw-trade.com]
[www.saw-trade.com]
Не мисля че изглеждат много зле.
Много сте изписали по тая тема и не успях да прочета всичко ,с две думи сполучливо ли е това строителство?
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
04-12-2008 - 02:16:48
Кибик, съдейки по сечението на външната стена-крайно слаби показатели, нищо конкретно не казват за конструкцията на пода. За цена без фундамент и без теракот, без контакти и осветителни тела, без душове и батерии, с 3мм външна мазилка!!! Безобразно висока цена. Стой на страна. Това е моя съвет. Решението е твое.
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
04-12-2008 - 20:59:14
Не ме радват тия снимки.Ама хич.Много икономия,много нещо...
За архитектурата...също без думи.
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
05-12-2008 - 08:29:23
avatar
Вместо притча...

Вчера ме заведоха в една малка кръчма, където между другото правят и пици. Вътре - фул. Намерихме си места и седнахме с един колега. Поръчахме си и дойдоха най-уникалните пици, които можете да си представите като вкус и количество . Викам на колегата - къде е тайната, а той вика - ами не пестят материала нито като количество, нито като качество, иначе рецептата си е като в друга пицария. Естествено и цената беше по-различна от тази по другите пицарии, обаче си платих с кеф и с ясното съзнание, че като ми се дояде пица ще знам къде да ида да си я поръчам.

Извода си остава за всеки поотделно...


______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
06-12-2008 - 00:23:54
[media.snimka.bg]
Не мога да кача снимката директно и туй то.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-12-06 00:25 от Don Balon.
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
06-12-2008 - 00:25:50

Можело значи!! Обяснението към тази глупава снимка е в другия форум.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-12-06 00:27 от Don Balon.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход