Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

търся мнения за сглобяемите къщи

Публикувано от toniko 
iav
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
24-08-2016 - 18:22:40
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
07-07-2017 - 20:37:05
Към днешна дата какво е мнението ви за дървените сглобяеми къщи?
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
08-07-2017 - 11:08:07
Има различни мнения по въпроса. Много зависи с какви точно материали е направена, как е направена и т.н. Аз лично съм много доволна от [stor-bg.com] , който направиха къщата на моите мечти. Още като бях малка, гледах в книжките малки дървени къщички, които изглеждаха много уютно. Аз съм изцяло за дървените сглобяеми къщи.
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
25-07-2017 - 10:01:27
Вчера ходих до селото, в което се намира фирмата и говорих с тях. Скоро започват с изграждането на моята къща. Благодаря ти *bow*
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
11-08-2017 - 13:00:22
Сглобяемите къщи са добри за целогодишно ползване и се строят бързо.Не се захващай с фирма ДОМ НЕДЕЛЧЕВА гр. Варна -те са мошенници и не строят качествено.Търси друга фирма
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
11-08-2017 - 13:16:36
Аз съм потърпевш от фирма ДОМ НЕДЕЛЧЕВА.Управителката ВЕСКА ЖЕЛЯЗКОВА НЕДЕЛЧЕВА е голям артист -плаче моли се само да се докопа до парите и след това забравя за ангажименти и договори.Не можеш да ги откриеш -сменят си постоянно офиса-не отговарят на телефонно обаждане-крият се.Относно как строят-работниците им са неквалифицирани качеството е ужасно.НЕ СЕ ЗАХВАЩАЙТЕ С ТАЗИ ФИРМА-ТЕ СА МОШЕННИЦИ И ИЗМАМНИЦИ.
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
23-08-2017 - 14:58:31
Веска лъжкинята още ли е на пазара,продължава ли да мами ???Щеше да умира....имаше тумор в главата!!!Много зле беше....!!!
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
23-10-2018 - 14:44:43
Здравейте,

Успях да прочета всички 289 страници smiling smiley. Благодаря за цялата информация. Чувствам се много по-сигурен и информиран за процеса по строенето на къща с дървена конструкция. Искам да ви питам нещо, обаче. Решил съм да строя къщата си с една от най-популярните фирми за строеж на къщи с дървена конструкция в момента. Това, което ме притеснява обаче е, че тяхната външна стенна система няма пароспираща мембрана отвътре и паропропусклива мембрана отвън. Също така лепят директно ЕПС-а върху ОСБ-то и отгоре слагат мазилка.

Какви може да са последствията от този "съкратен" процес? Да им се доверя ли или да се опитам да уговоря да строят по следната външна стенна система: [drive.google.com]


Като мисля да използвам фиброциментова вентилирана фасада вместо тухлената в картинката.

Нужно ли е вътрешното паропропускливо фолио?

Благодаря много предварително за мнението ви.

Поздрави



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2018-10-23 14:45 от Georgi_S.
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
24-10-2018 - 08:53:44
Quote
Georgi_S
Здравейте,

Успях да прочета всички 289 страници smiling smiley. Благодаря за цялата информация. Чувствам се много по-сигурен и информиран за процеса по строенето на къща с дървена конструкция. Искам да ви питам нещо, обаче. Решил съм да строя къщата си с една от най-популярните фирми за строеж на къщи с дървена конструкция в момента. Това, което ме притеснява обаче е, че тяхната външна стенна система няма пароспираща мембрана отвътре и паропропусклива мембрана отвън. Също така лепят директно ЕПС-а върху ОСБ-то и отгоре слагат мазилка.

Какви може да са последствията от този "съкратен" процес? Да им се доверя ли или да се опитам да уговоря да строят по следната външна стенна система: [drive.google.com]


Като мисля да използвам фиброциментова вентилирана фасада вместо тухлената в картинката.

Нужно ли е вътрешното паропропускливо фолио?

Благодаря много предварително за мнението ви.

Поздрави

Аз никога не бих построил за себе си дървена барака smiling smiley

На младини съм живял в такива къщи-Англия, Ирландия, САЩ.
Това е пародия на строителство, с единствената цел да се постигне бързина и ниска цена.
За сравнение, един германец си строи къща в Ирландия по "класическия" метод, и му излезе 2,5 пъти по-скъпа, в сравнение с бараката. Ама и той не искаше да живее в барака.
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
24-10-2018 - 10:49:20
Лесно е да отречеш нещо просто така. Какви са ти причините? Нека само си спестим безмислените и неверни твърдения, че не е здрава, че ще я бутне вятъра и т.н.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход