Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

търся мнения за сглобяемите къщи

Публикувано от toniko 
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
18-05-2011 - 15:43:36
Къщите от клиповете....нещо се заблудихте...Първата наистина е стоманобетонна и се държи съвзем като такава при теста.
Но втората е с метална носеща конструкция,а не с дървена.7 етажа са все пак...За предимствата на металните конструкции при земетресения е писано и преди.
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
25-05-2011 - 19:11:53
Quote
salvador
... втората е с метална носеща конструкция, а не с дървена ...

Това е само първия етаж, защото я сглобиха отделно и с кранове я сложиха върху земетръсната платформа.
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
31-05-2011 - 13:37:41
Quote
toniko
има ли някои който да живее в сглобяема къща.Как е .Как да си избера фирма която да ми ея построи
Не, никога не съм живял в сглобяема къща, ами пробвай с фирма, която ти предлага най-професионално изработени къщурки, някоя доказана вече с готови направени такива smiling smiley

Блиндирани Врати
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
06-06-2011 - 12:29:13
Здравейте,
Изчетох цялата тема, но не намерих отговор на конкретен въпрос, който ме интересува. Това, което се опитвам да разбера от известно време е свързано с фирма "Еврохаус" и техните къщи с метална конструкция. В мнение отпреди две години имаше подобно запитване, но така и нямаше отговор на него. Та... някой има ли наблюдение или мнение за работата на въпросната фирма, изпълнени проекти и т.н. Харесъл съм един модел от представените в сайта им, но зная, че снимките са ги взели от чужди сайтове. Ще направя запитване и към тях, но преди това искам да сондирам за мнения от хора интересуващи се и занимаващи се професионално с подобен род строителство. Благодаря!
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
06-06-2011 - 13:41:06
Аз се занимавам професионално с къщи от лека стоманена конструкция.
Ако имате въпроси,моля,с удоволствие ще Ви помогна.
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
06-06-2011 - 14:21:11
Quote
vipltd
Аз се занимавам професионално с къщи от лека стоманена конструкция.
Ако имате въпроси,моля,с удоволствие ще Ви помогна.

Това е най-обширната тема във форума. Интереса идва от очакванията за по-евтино строителство на къщите. Доста по-евтино от монолитното!

Има ли строители, които да се представят в сайтовете си с адреси и имена на доволни обитатели на сглобяеми къщи на приемливи цени? Ако има – полето за оферти е широко. Пазара, колкото и да е консервативен – го има.
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
06-06-2011 - 15:58:12
Панелов, това как ти се струва като цена и изпълнение? С десет декара "дворче" за половин мильонче. Какво му плащаш дето се вика?
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
06-06-2011 - 16:03:40
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
06-06-2011 - 16:27:25
Quote
Nasko.Stoykov
Панелов, това как ти се струва като цена и изпълнение? С десет декара "дворче" за половин мильонче. Какво му плащаш дето се вика?

Ако информацията ти е за Шелбърн, Канада, северно от Торонто - там panelov го няма.smiling smiley Там и панелни блокове няма. winking smiley Защо е тоя въпрос?

Иначе – по гредите и колоните на къщата от слайда има такива пукнатини, че човек може да си завира пръстите в някои от тях, което не е добре.*yes*
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
07-06-2011 - 04:12:30
Не съм виждал къща от масивни трупи и дялани греди да няма цепнатини. Това може да стане само със слепени греди ама тогава се отива на цяло мильонче. Николофф може да се произнесе по-компетентно относно цепнатините.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход