Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

търся мнения за сглобяемите къщи

Публикувано от toniko 
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
20-09-2008 - 18:47:21
Моето мнение е, че човек се простира според чергата си. Не мисля че бих направил компромис и да избера "желязната" къща пред дървената "барака", при положение че е и по скъпа. Ако ми даваше финансово предимство може би щях да направя този компромис. Все пак БГ не е зона на ураганите, а за земетресение къщите от дърво са ОК. Не разбрах какво значи плаващи съединения, сигурно имаш на предвид винтовете?? 100 години гаранция с/у корозия??? При тези термомостове където неминуемо ще има влага!!!
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
20-09-2008 - 19:11:12

Колега Don Balon!Струва ми се,че трябва да поискаш поименен списък ,на лицата,които ще ти поддържат гаранцията през тези 100години-да не се отметнат нещо после,през 95-та година например,като избие ръждата!!



ЗЗД Чл.26. Нищожни са и договорите, които имат невъзможен предмет, договорите, при които липсва съгласие, предписана от закона форма, основание, както и привидните договори. Основанието се предполага до доказване на противното.

spinning smiley sticking its tongue out
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
20-09-2008 - 19:27:37
Утре поствам новите снимки че строежа напредна.. вече наковаха и поквира... smiling smiley с думи има доста напредък откакто пуснах предните снимки smiling smiley
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
20-09-2008 - 19:42:47
Айде спорна да е Калински и чакаме снимки
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
20-09-2008 - 21:54:39
фло Написал:
-------------------------------------------------------
> > Колега Don Balon!Струва ми се,че трябва да
> поискаш поименен списък ,на лицата,които ще ти
> поддържат гаранцията през тези 100години-да не се
> отметнат нещо после,през 95-та година
> например,като избие ръждата!!
>
>
>
> ЗЗД Чл.26. Нищожни са и договорите, които
> имат невъзможен предмет, договорите, при които
> липсва съгласие, предписана от закона форма,
> основание, както и привидните договори.
> Основанието се предполага до доказване на
> противното.
>
>
Колега Дон Балон??? Фло, ти четкаш ли ме, или просто имаш в предвид- колега по форум?

:}
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
20-09-2008 - 21:59:46
На колоквиум на бетониерите така се обръщаме един към друг,та си мислех,че форума е нещо подобно! Уважение все пак! spinning smiley sticking its tongue out
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
20-09-2008 - 22:04:44
Кккулега...ттти мен уввв'жавъш ли мъ?? :]
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
20-09-2008 - 22:12:42
Don Balon Написал:
-------------------------------------------------------
> Кккулега...ттти мен уввв'жавъш ли мъ??


Да знаеш само колко пъти съм искал да го напиша това?! В темата за конденза :} :} :}
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
21-09-2008 - 00:06:08
avatar
Ха! И тука наздраве!!!!!!

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.




Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-12-03 13:03 от n.nikoloff.
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
21-09-2008 - 03:33:09
Николов, ти да не си решил да изпиеш капарото? Наздраве, естествено че се шегувам. В един от постовете си, бях ти задал няколко не кой знае колко важни въпроса- сега ги свеждам до 1. До каква степен сложноста на проекта би повишила цената ти. Имам в превид катедрални тавани, скай-лайт-ове, покривна конструкция с 4 ската, че и повече(начупен) с "долчинки" и разни други такива изгъзици. Знам че по белия свят направо си имат софтуеър, който изчислява и начертава покрива до степен на готови ферми, ти само отиваш и си вземаш фермите.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход