Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

търся мнения за сглобяемите къщи

Публикувано от toniko 
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
05-09-2008 - 15:26:27
маи маи има нещо такова... поне това се вижда
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
05-09-2008 - 20:01:04
4ovek Написал:
-------------------------------------------------------
> Аргонавт, за теб може и да е по-лесно, ама за
> други не е. А не е , защото просто идея си нямаш
> за какво става въпрос.
> Нямаш нужния интелектуален капацитет за да
> поръчаш добър проект за дървена конструкция.
> Прекалено ти е голямо самочувствитео с прочетените
> три реда от учебник.


Парцалев , ако може да ми услужиш с аватара си само за този пост , ще ти бъда безкрайно благодорен.

4ovek, като пишеш , моля те да пишеш в първо лице единствено число. тогава поста ти би звучал по следния начин:

Аргонавт, за теб може и да е по-лесно, ама за мен не е. А не е , защото просто идея си нямам за какво става въпрос. Нямам нужния интелектуален капацитет за да изготвя добър проект за дървена конструкция. Прекалено ми е голямо самочувствитео с прочетените три реда от учебник.

Никога не съм парадирал във форума , какъв съм и с какво се занимавам. Нямам намерение да ти поръчвам "добри" проекти /ти и без това си признаваш , че не можеш да ги правиш/, защото имам това право да проектирам, мога и съм изготвял проекти за дървени сгради. Ето ти малко снимков материал на готови сгради от дърво и камък , проектирани от мен /а някои и изпълнени от мен/ .













Във форума съм не да си правя реклама , а да помогна на хора които търсят такъв тип строителство , да се ориентират , да имат и друга гледна точка , и по-малко да поподат на такива , които да им дерат по три кожи , не защото могат , а защото не знаят. Това представлява гилдията на проектантите , като се има впредвид , че Човек е инженер , а ако попаднеш на архитект - тежко ти и горко.

Та за цените на проектирането - всеки екип сам си ги определя , но няма разлика в цената да ли конструкцията е бетон или дърво.




Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-09-05 20:08 от argonavt.
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
05-09-2008 - 20:08:36
Понеже съм обещал да снимам когато видя промяна качвам нови снимки. А както виждате по долу има доста напредък макар че ми са вижда доста прибързано нещо с тея плоскости.... така да ги нарека.

[store.picbg.net]

[store.picbg.net]

[store.picbg.net]
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
05-09-2008 - 20:18:48
avatar
argonavt Написал:
-------------------------------------------------------

> Никога не съм парадирал във форума , какъв
> съм и с какво се занимавам. Нямам намерение
> да ти поръчвам "добри" проекти /ти и без това
> си признаваш , че не можеш да ги правиш/,
> защото имам това право да проектирам, мога и
> съм изготвял проекти за дървени сгради. Ето
> ти малко снимков материал на готови сгради
> от дърво и камък , проектирани от мен /а някои
> и изпълнени от мен/ .

Нямам думи! Чудесни са, дано Гето ги види! Поклон!


Re: търся мнения за сглобяемите къщи
05-09-2008 - 21:38:52
avatar
Ех, argonavte, разби ми сърцето с тия снимки......... clap: clap: clap: clap: clap:
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
05-09-2008 - 21:42:51
Don Balon,
Примера в случая беше само за носещите греди, които наистина подпират само покрива. Останалите стени са от бали слама..... confused smiley
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
06-09-2008 - 00:09:46
Камелия, благодаря ти, че ме светна какво се върши тук далеч от хорските очи winking smiley

На Аргонавта разбира се поздравления големи clap: clap: clap: Тези чудни къщя вече съм ги виждал в онази старата тема за Възрожденските, но удоволствието винаги е голямо.
Ех, остава ми да се надявам моята да има поне малко от излъчването на някоя от тези smiling smiley clap:

Поздрав,
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
06-09-2008 - 00:31:16
Калински, кажи ми че нямаш нищо общо с този "майстор" на дървената къща. Така не бих построил даже плевнята си!!!
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
06-09-2008 - 01:20:55
Аргонавте, поклон дълбок доземи! Те това е къща, другото е ала-бала!!!
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
06-09-2008 - 03:54:38
Виждам, че повечето участници в тази тема са дембели - нямат точни отговори на зададени въпроси, просто си мерят п...-те. Симпатизирам на ARGONAVT, който се
опитва да промени статуквото в тази тема/нека не забравяме,че все пак се намираме
някъде на изток от цивилизацията/. Очакваме повече професионализъм от знаещите.
Поздрави.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход