Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Някой попадал ли е на тази оферта за басейн

Публикувано от bulhomes 
Re: Някой попадал ли е на тази оферта за басейн
24-02-2008 - 11:42:39
avatar
bulhomes,
филтъра е изчислен и не влияе на дебита. За изолацията не мога да изразя становище - не съм изпълнявал, даже не съм се и замислял. Мога само да разсъждавм. Мисля че има известен резон в идеята.

Naskata,
Мисля че мехурчестия найлон ще издържи един сезон. Не мисля че е нещо скъпо. Покривалата са за предпазване от по-едри боклуци - клонки, листа и т.н.

Верно е че мехурчестия найлон нагрява най-горния слой, но не забравяйте, че водата в басейна не е в покой. За 24 часа нормата за битов басейн е 3 пъти преминаване на целия обем вода през филтъра. За комерсиалните е 4 пъти.
Re: Някой попадал ли е на тази оферта за басейн
24-02-2008 - 11:59:51
"...но не забравяйте, че водата в басейна не е в покой. За 24 часа нормата за битов басейн е 3 пъти преминаване на целия обем вода през филтъра. За комерсиалните е 4 пъти..."
Искате да кажете, че за едно денонощие водата трябва да премине 3 пъти (4 пъти) през филтъра?
Не съм сигурен-може би имахте предвид, че целия обем вода трябва да премине през филтъра за 3-4 часа (това определя и вида и мощността на помпата и вида на филтъра и респективно пясъка)... confused smiley
Re: Някой попадал ли е на тази оферта за басейн
24-02-2008 - 12:16:09
avatar
За битов басейн - през 8 часа, за комерсиални - през 6 часа - това исках да кажа по друг начин.
Re: Някой попадал ли е на тази оферта за басейн
24-02-2008 - 13:01:59
Миналото лято търсих такъв найлон,за да си покрия моя басейн,но никъде не можах да намеря.Николов,къде се продава знаеш ли?Фирмените покривала са много скъпи!
Re: Някой попадал ли е на тази оферта за басейн
24-02-2008 - 13:21:00
avatar
Писах по-горе - виждал съм в Бриколаж и Практикер, както и в Офис 1 на цариградско шосе.
Re: Някой попадал ли е на тази оферта за басейн
24-02-2008 - 13:23:09
Благодаря,за там не се бях сетил winking smiley
Re: Някой попадал ли е на тази оферта за басейн
24-02-2008 - 13:29:21
avatar
Re: Някой попадал ли е на тази оферта за басейн
24-02-2008 - 18:23:21
Една фирма от Асеновград (кв.Долни Воден) някога правеше такъв, но миналата година ходих и имам смътен спомен, че си бяха продали машината. Фирмата е СД"ИЛКО-25" - 0331/ 34457, 0888 609 725, ilko25@abv.bg. Сега като им гледам последната реклама, която им правих, не сме писали за това, но може пък да Ви кажат на кого са я продали.
Re: Някой попадал ли е на тази оферта за басейн
24-02-2008 - 19:10:57
Проверявах цяла пловдивска област-такъв найлон никой не произвежда.Наистина в Асеновград са произвеждали,но преди време.Дано в строителните хипермаркети има,както каза Николовsmiling smiley
Re: Някой попадал ли е на тази оферта за басейн
24-02-2008 - 19:47:55
avatar
В края на миналата година си пазарувах на едро от Офис 1 и там видях такова фолио на руло. Сега да ли има там ...... нямам представа.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход