Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

medni trubi i pres fitingi-rabotil lie niakoi tiah.

Публикувано от filma-toplox 
Re: medni trubi i pres fitingi-rabotil lie niakoi tiah.
08-06-2006 - 18:38:49
v burgas vsichki firmi koito se zanimavat otoplenie i klimatizatsia spoiavat mednite trubi . ne sum sreshtal presovi suedinenia . ne znaia zashto , mogat dasi go pozvoliat .
Re: medni trubi i pres fitingi-rabotil lie niakoi tiah.
08-06-2006 - 22:01:43
do filma-toplo,
zdrawejte,
Fa.Eurocom2000 v Sofia,
ul.Nikala Gabrovski 1 -Dianabad. prodava fitngi i trabi na Fa.Viega.
moiat E-mail e :drivanov99@dir.bg.
Ako mi pratite Va6iyat E-mail adres 6te vi izpratia Katalog i ceni na presfitingi i pres-ma6ini.
Fa.Perfect Service -v Sofia sa6to predlaga presovi fitingi i presma6ini. Telefona i e 02. 9714793.
V Burgas ne znam niakoy da prodava presovi fitingi, no moje da gi polu4avate bez problem po Speedy ili drug kurier. Kogato imam obekti izvan Sofia 4esto mi izpa6tat fitingi i trabi po kurier.

V momenta na fa.Rotrmberg -presma6inite sa po skapi ot tezi na Fa.Rems i niamat skladovi nali4nosti. Ima i kitaiski prsma6ini, koito se predlagat ot Fa.Ruvex i sa poevtini, no izdarjat malko.razbira se nemskite na UNICOR sa po-dobri ot kitayskite. Presma6inite sa PEX trabi stavat i za medni trabi. za tiah triabva samo da se kupiat presovi nakrainici, za6toto standarta za medni trabi e razli4en ot standarta za Pex trabi.
Po moya klasaciya nemskite presma6ini na Manesmann i na Viega sa nay-dobri- te sa hidravli4ni, dokato na REMS i Ruvex sa mehani4ni - s 4erviak.





Re: medni trubi i pres fitingi-rabotil lie niakoi tiah.
09-06-2006 - 09:21:53
blagodaria vi . moia adres e xsveti@abv.bg . pratete mi takuv katalog ako nevi predstavliava trudnost .
Re: medni trubi i pres fitingi-rabotil lie niakoi tiah.
09-06-2006 - 16:28:09
ясно за медните труби но няма кой да каже от къде да пазарувам в велико търново
и от къде да взема тази преса
иначе и аз съм за медни тръби
Re: medni trubi i pres fitingi-rabotil lie niakoi tiah.
09-06-2006 - 19:44:24
eto che stanahme dvama . kolko struva edna standartna presa , koiato e na tok. s kufarche i dve kleshti fi- 22 i 28 . kakva e tsenata na fitingite primerno - koliano fi- 22 , tetka fi-22 , prehod s rezba fi -22 na 3,4 . niakoi na ni svetne po vuprosa . kolko sa po skupi ot golite medni fitingi za spoiavane .
Re: medni trubi i pres fitingi-rabotil lie niakoi tiah.
10-06-2006 - 14:20:49
molia daite ni odgovor . za pres fitingi i mashinite .
Re: medni trubi i pres fitingi-rabotil lie niakoi tiah.
10-06-2006 - 20:37:20
edin kufar- komplekt s presma6ina i nakrainici struva 2200-3000lv.
Izpratete mi konkretno zapitvane za ceni, za6toto sa mnogo vidove i razmeri.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход