Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Съседка ни опушва апартамента!!!

Публикувано от мария бончева 
Съседка ни опушва апартамента!!!
03-12-2007 - 11:21:52
Моля, помогнете! Вече втора година съседката от първия етаж тормози всички живущи като пали печка и одимява целия вход, Имам жилище на 7 етаж и там е някакъв ужас-сажди и дим, Имам малко дете и вече има алергия от дима. Имам ли някакви права да предотвратя паленето на печка? :ami: confused smiley
Re: Съседка ни опушва апартамента!!!
28-12-2007 - 15:37:58
Жената не е виновна,че комина не работи.Викнете майстор и си го оправете където е запушен.
Re: Съседка ни опушва апартамента!!!
29-12-2007 - 23:21:35
Естествено че извикахме майстори,но се оказва че проблема не е в комина.Имало разместване на панелите, т.е.няма оправия... moody smiley:
Re: Съседка ни опушва апартамента!!!
01-01-2008 - 18:42:29
вариант- иззиждане на комина отново само при вас.
Abu
Re: Съседка ни опушва апартамента!!!
01-01-2008 - 23:28:45
Хайде, понеже е Нова година, и аз да споделя на угнетените:
Изчислявате дължината от Вашия 7-ми етаж до комина на въпросната съседка и спускате с рибарска корда предварително омазани с гипс калчища до нивото на розетката й. Изчаквате час-два и следва нова порция. Повтаряте докато е необходимо... Проблем с комина повече няма да имате! А, забравих, прерязвате кордата, когато гипсът втвърди...

ПП Коминът над Вас е годен за ползване.
Re: Съседка ни опушва апартамента!!!
03-01-2008 - 14:24:39
Благодаря за предложените варианти.Чакам още предложения! smiling smiley
Re: Съседка ни опушва апартамента!!!
09-02-2008 - 19:10:57
1.По тъмно взимате 10 къмъка и трошите всички прозорци на въпросния апартамент.
2.Разрушавате комина и го затапвате на ниво подова конструкция на вашия апартамент.
3.Ако комина не слиза в мазето пълните го с вода докато съседката не се удави.
4.Събирате всички апартаменти пари и изграждате комина наново.
5.Пълните кумина с бетон докато спре да пуши ,но затапване ревизията в мазето да не изтича.
Re: Съседка ни опушва апартамента!!!
14-02-2008 - 13:26:39
pro4etoh vnimatelno preedlojeniata ma 4itatelite i sam ubedena 4e domuopravitelite triabva da badat profesionalni ina4e nie 6te namerime na4in da otma6tavame na sasedite po drugia na4in( koi s gipsovi topki,koi ns drugi nestandartni merki)
pitam se NE VI LI E SRAM?
Re: Съседка ни опушва апартамента!!!
15-02-2008 - 17:06:56
Не съм привърженик на крайните мерки ,но има хора които ги заслужават.
Re: Съседка ни опушва апартамента!!!
16-02-2008 - 20:57:58
Ами и аз не предпочитам крайните мерки,но когато на Вас ви се случи и знаете че няма друг изход, тогава съм много любопитна как ще постъпите.Направихме всичко което е необходимо по правен ред, но всеки вдига рамене.А ние какво-да отидем на квартира ли? clap:
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход