Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Съседа над мен ме наводнява вече цяла седмица

Публикувано от Юлиян Рабаков 
Съседа над мен ме наводнява вече цяла седмица
01-06-2007 - 12:58:42
Здравейте,имам магазин,но от една седмица от тавана и по стената ми тече вода.
По мое мнение, проблема идва от съседа от горния етаж,но той катигорично отрича
да има повреда и теч при него, а и не ме допуска да влязав банята му и да проверя.
По какъв начин мога да го принудя да предприеме мирки и да отстрани повредата?
Благодаря:crazy: :crazy:
Re: Съседа над мен ме наводнява вече цяла седмица
22-06-2007 - 11:06:43
ПО ПОВОД ВАШИЯ ПРОБЛЕМ С НАВОДНЯВАНЕТО ОТ СЪСЕДА ВИ НАД ВАС.ПОНЕЖЕ И АЗ СЪМ ИМАЛА НЕ ВЕДНАЖ ТОЗИ ПРОБЛЕМ И С ДОБРО И С ЗАПЛАХИ СЪМ ОПИТВАЛА И ЕФЕКТА Е "0" СИ НАПРАВИХ ЗАСТРАХОВКА ЗА СЪОТВЕТНИЯ ОБЕКТ И НЕ СЕ НАЛАА ДА ВЛИЗАМ В КОНФЛИКТ С КОЙТО И ДА БИЛО. АКО ВИ ХАРЕСВА МОЕТО ПРЕДЛОЖЕНИЕ ДЕЙСТВАЙТЕ!
Re: Съседа над мен ме наводнява вече цяла седмица
29-07-2007 - 17:27:42
Интересува ме - има ли някои,на които подобна застраховка да му е поела разходите?
Re: Съседа над мен ме наводнява вече цяла седмица
30-08-2007 - 14:38:56
Моля те обясни ми как по точно да го направя защото над мен живеят едни цигани и се сещате, че проста няма диялаг а за нервите ми не ми се говари.
Благодаря Ви предварително.
Re: Съседа над мен ме наводнява вече цяла седмица
05-11-2007 - 10:22:49
В този ред на мисли и аз имам проблем:
Магазина на 5 етажа под мен използва за отопление печка на твърдо гориво. Поради неизвестна за мен и тях приина у дома пуши от комина. По думите на строителя изпълнил сградата магазина няма статут за такава печка (няма извод на комин при тях). Какво мога да направя по този повод.
Благодаря предварително
Re: Съседа над мен ме наводнява вече цяла седмица
13-06-2008 - 06:37:00
avatar
Томас 80 виж какво написах като отговор в поста ......
Има решение и то е елементарно.....
Що си тровите нервите за глупости? :]

Чест и почитание
Re: Съседа над мен ме наводнява вече цяла седмица
13-09-2008 - 11:18:02
номера със застраховката е много прост. отивате и си правите една застраховка за 25 лв. в което и да е ЗАД и при щета ги викате. идват и ви плащат хората да си оправите щетите. и така, докато тече. А дали те ще вземат някакви мерки, не знам! Но съм чувала така да прават Бул и.. Успех!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход