Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Теч на тераса в апартамент заради съседската тераса има ли закон

Публикувано от Stef4ou 
Теч на тераса в апартамент заради съседската тераса има ли закон
25-09-2016 - 18:26:57
Здравейте искам да споделя и да попитам дали има закон за това че от съседите над мен който неса си остаклили терасат ми тече вода в мойта като вали дъжд буквално ако искам да правя нещо или да изпуша една цигара трябва да излизам с чадър говорих с тях и ми казах че не е техен и няма да си запушат дупките на терасата ако някой знае закон нека да кайе към кого да се обърна моля да пише защото ми писна все едно и също
Re: Теч на тераса в апартамент заради съседската тераса има ли закон
25-09-2016 - 18:37:49
забравих да оточня че тяхната тераса не е остаклена
Re: Теч на тераса в апартамент заради съседската тераса има ли закон
25-09-2016 - 20:08:29
Здравей колега. В практиката си съм се сблъсквал не веднъж с подобни междусъседски проблеми. Ако имотът не е техен те не са длъжни да правят подобрения в него. Другото, с което ще се сблъскаш е Общинска полиция, ако нямаш изготвен официален проект на твоята тераса. Ако подъдеш жалба пред която и да е било институция ще рефлектира върху теб. Терасата ако няма схатут на жилищно помещение никой нищо не може да им каже. Ако толкова ти пречи моя съвет е ти да я ремонтираш, ако те няматсредства за това. Не знам как стоят нещата, но щом не е техен това е все едно ти да им направиш ремонт. Той апартамента не е и твой.
Re: Теч на тераса в апартамент заради съседската тераса има ли закон
25-09-2016 - 20:12:51
За информация-изготвянето на проект е бавна тромава и скъпо струваща операция свързана с набирането на архитект и строителен инженер. Всичкиподобрения без да са съгласувани с тези две лица са незаконни и подлежът на демонтаж и или събаряне.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход