Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Съседът ми си готви на стълбищната площадка sad smiley

Публикувано от Криси 
Направил си е алуминиева дуграма и си е усвоил балкона към хола.
За са не цапа, си изнася газовия котлон пред вратата и си готви.
Това продължава вече цяла година.
Не плаща никакви такси за входа, а колата си паркира пред входа, така че заема половината входна врата.
Един ден не издържах на облаците и цвърченето от пържена риба и викнах полиция. Предупредиха го, но той си продължава.
Другите съседи ги е страх от него. Не искат да се разпишат под оплакване.
Стените на стълбите са вече мазни от пържене на риба, тиквички, мекици.
Сама не мога да направя нищо.
Издебни удобен момент докато е в кухнята и реже тиквичките и му подслади малко яденето с отрова за мишки + горчица, да видим къде ще ходи.
Ееее, ти пък....
Просто не знам къде да се оплача...
Кварталният ще свърши ли работа?
SBC
Re: Съседът ми си готви на стълбищната площадка sad smiley
15-02-2006 - 04:25:14
Отровата за мишки води само до Наказателно-процесуален кодекс. Но малко ризино-
во масло от аптеката ще свърши работа. Или още по-добре действа ситно нарязаната козина от яре или коза! Безупречно действие!!!!!
А иначе казано, подайте писмена жалба в РПУ МВР / 3 пъти 1/. Длъжни са на първа-
та да го предупредят, на втората също , но на третата се следва глоба до 3000 лв.
Успех! А що се отнася до ярешката козина, ако не намерите, обадете се. Ще помогна.
Malizia
:] :] :]
SBC
Re: Съседът ми си готви на стълбищната площадка sad smiley
15-02-2006 - 04:31:32
В БЪРЗИНАТА ДОПУСНАХ ГРЕШКА. МОЛЯ, ЧЕТЕТЕ НЕ " ризиново", а " РИЦИНОВО МАСЛО". Дано да му подейства! Някои са не само дебелокожи и дебелооки , а и
ДЕБЕЛО.... НО ТОВА Е ДРУГА ТЕМА.
Malizia :] :] :] :]
Благодаря за съветите!
С рициновото масло няма да стане, защото те си клечат и си готвят до газовото котлонче, не го остават само...
Но за трите жалби, ще го направя, другите съседи са съгласни да ми се подпишат на жалбата.
Дано да успеем. smiling smiley
И пак, благодарности!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход