Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Моля за съвет за газови котли

Публикувано от petkok 
Re: Моля за съвет за газови котли
30-10-2007 - 06:53:08
Че какво толкова ще отопляваш - обикновено хората се оплакват, че няма по-малки котли от 20кВ? confused smiley
Re: Моля за съвет за газови котли
30-10-2007 - 14:45:57
До
dkangaldjiev
От къде ще вземаш котела?
BIASI са могъща фирма но представителите им тук Италкалор не са много отговорни. Рувекс се опитаха да ги представят и ако котела е от тях, няма проблем.
Иначе Котлите са железни изпипани и качествени. smoking smiley
Re: Моля за съвет за газови котли
30-10-2007 - 18:29:29
До
МиткоН
Благодаря ти много за обнадеждяващата информация. Мислих си че са някакви неизвестни "боклуци". Котела ще го взимам от фирма Сити Хот от гр. Пазарджик. Те ми го предлагат като вносители, а и ще ми изграждат инсталацията. Струват ми се доста сериозни момчета, които си разбират от работата. Иначе от Рувекс не предлагат такива, а HEATLINE които също са италиански, но не знам нищо за тях. Видях също така, че фирма Термодизайнтотал също са вносители на Биази и мисля да отида при тях за повечко информация. Иначе относно това какво ще отоплявам - двуетажна еднофамилна къща, която е приблизително около 200 кв.м.
Re: Моля за съвет за газови котли
31-10-2007 - 07:24:22
HEATLINE са турски доколкото знам, а не италиански. Всъщност това е търговска марка.
Re: Моля за съвет за газови котли
05-11-2007 - 10:09:10

Подкрепям те LazarG !

Марката е Английска но ги правят в Турция.
За котлите не знам как са като качество, но конвекторите са читави. То няма и какво да им се развали автоматика и горелка са внос(за сега), само топлообменника и ламарините са турски.
Рувекс предлагат "Савио" италиански, които са под шапката на "Биази". smoking smiley
Re: Моля за съвет за газови котли
08-11-2007 - 15:21:58
Системата ми за отопление е с газови конвектори "Systema" King 21E - 2 бр. без вентилатор и един 21FE, проточен газов бойлер тип Radiant, разход на газ за 10 дена ми даде 27 кубика, като всичко беше включено на средна мощност (4-5 положение на врътката). Та искам да попитам разхода на газ добър ли е и ако има некой с газови конвектори нека сподели опита си за ефективноста им и намаляване на газовите разходи. winking smiley
Re: Моля за съвет за газови котли
16-11-2007 - 15:59:04
Здравейте,

Интересува ме мога ли да си купя газов котел Worcester в България

Благодаря предварително
Re: Моля за съвет за газови котли
16-11-2007 - 18:34:32
MOGALI DA VI PITAM 4E NESAM KOMPETENTEN PO TIA VAPROSI IZKAM DA SI SLOZA GAOVO OTOPLENIE AMA IMALI KOTLI NA KOITO DA NE E OT TEZI GOLEMI BALONI A DA SI SLOZA OT BUTILKITE KATO NA SHEEL BENZINOSTANCITE
Re: Моля за съвет за газови котли
16-11-2007 - 21:12:28
Можеш. А можеш ли да пишеш на Кирилица?
Re: Моля за съвет за газови котли
18-11-2007 - 02:03:27
Моля за съвет,имам газов котел HEAT LINE ползвам го от няколко дни,но радиаторите ми все едно са на реле / затоплят до определена температура и изстиват/ струва ми се ,че не е редно,а топла вода има.Какво ще ме посъветвате?Ползвал ли е някой .На 2 мин.включва и изключва.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход