Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Моля за съвет за газови котли

Публикувано от petkok 
Re: Моля за съвет за газови котли
14-09-2008 - 10:46:45
Здравейте! Тепърва тръгвам по пътя за газификация но все пак отсега съм решил да се поинтересувам от някои неща.
От Стара Загора съм. Жилището ми е 75-80кв.м. на първи етаж. Моля дайте инфо каква трябва да е мошноста на котела, долна горна граница и т.н. Всичко ще ми е от полза. Благодаря.
Re: Моля за съвет за газови котли
16-09-2008 - 09:32:42
Здравейте на всички искам да споделя с вас,че този път открих и направих правилен избор относно отоплението за моето хале и работилница реших си проблема веднъж за винаги, като си сложих печка вентилаторна на твърдо гориво, спестих както от елекроенергията така и от дървата и въглищата, ако някой има като моя /вече решен проблем/ мога да му помогна обадете ми се 0896/40 17 69 /милена ще се радвам да помогна може да отоплите и вие вашия офис,автосервиз и други помещения ще видите, че има сметка! Няма ли да ви излезе много скъпо на газ пък и риска е огромен, помислете!
ste
Re: МОЛЯ ЗА СЪВЕТ ЗА ГАЗОВИ КОТЛИ
16-09-2008 - 13:59:42
Моля, отговорете ми дали съм направила подходящ избор - закупих си /вече/ газово котле "Мора" Проксима - 5-20квт, жилището ми е 108 кв. м., смених дограма с ПВЦ, имам 2 стаи с външни стени, 1 баня, 1 кухня. Стремейки се да гоним икономичен модел, тъй като зимата не сме си у дома /денем/, сега се замислям дали все пак ще е достатъчна тази мощност на котела? Благодаря предварително!
Re: Моля за съвет за газови котли
19-09-2008 - 23:10:04
Здравейте

Имам въпрос и много ще се радвам ако някой може да ми помогне.

Прерових всички форуми в интернет, но никъде не можах да намеря информация за газови котли Eolo Star 23 Kw.

Бихте ли ми казали какво производство са тези котли, какви са им недостатъците, ако имате някакви наблюдения или лични мнения за тях. На каква цена може да се намери, на мен ми го предлагат за 1410 лева. Моето жилище е с квадратура около 57 квадрата а котела е 9.3-23,3 КW, според разбиращите това достатъчно ли е ???

Благодаря Ви предварително за отговорите
Re: Моля за съвет за газови котли
20-09-2008 - 19:44:05
playback Написал:
-------------------------------------------------------
> Здравейте
>
> Имам въпрос и много ще се радвам ако някой може да
> ми помогне.
>
> Прерових всички форуми в интернет, но никъде не
> можах да намеря информация за газови котли Eolo
> Star 23 Kw.
>
> Бихте ли ми казали какво производство са тези
> котли, какви са им недостатъците, ако имате
> някакви наблюдения или лични мнения за тях. На
> каква цена може да се намери, на мен ми го
> предлагат за 1410 лева. Моето жилище е с
> квадратура около 57 квадрата а котела е 9.3-23,3
> КW, според разбиращите това достатъчно ли е ???
>
> Благодаря Ви предварително за отговорите

[www.jordan-em.com]
Недостатък е битермичният топлообменник, особено ако се ползва в райони с по-варовита вода.






Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-09-21 12:53 от LazarG.
Re: Моля за съвет за газови котли
21-09-2008 - 20:11:10
Quote

Недостатък е битермичният топлообменник, особено ако се ползва в райони с по-варовита вода.

Добре а нещо повече за самата марка Еоло можеш ли да ми кажеш ?
Re: Моля за съвет за газови котли
21-09-2008 - 20:41:41
Това не е марка, а модел на Immergas, в момента на промоция. По-добре Еоло Мини с вторичен топлообменник според мене, ама profesora e фен на тази марка и ще те светне повече като се появи.
Re: Моля за съвет за газови котли
24-09-2008 - 12:31:22
sashuncho Написал:
-------------------------------------------------------
> Здравейте! Тепърва тръгвам по пътя за газификация
> но все пак отсега съм решил да се поинтересувам от
> някои неща.
> От Стара Загора съм. Жилището ми е 75-80кв.м. на
> първи етаж. Моля дайте инфо каква трябва да е
> мошноста на котела, долна горна граница и т.н.
> Всичко ще ми е от полза. Благодаря.


ЗДРАВЕЙ,

На този сайт ще намериш много информация:

www.otoplenie.eu



Re: Моля за съвет за газови котли
26-09-2008 - 08:15:00
Re: Моля за съвет за газови котли
Изпратено от: LazarG (IP съхранено)
Дата: September 21, 2008 08:41PM
Това не е марка, а модел на Immergas, в момента на промоция. По-добре Еоло Мини с вторичен топлообменник според мене, ама profesora e фен на тази марка и ще те светне повече като се появи.

Здравей LazarG,
Вярно е , че в момента Еоlo Star e на промоционална цена от 1346,64ст. точно към краен клиент !
Вярно е , че съм фен и на марката Immergas !-но е вярно и друго аз както и ти сме фенове на кондензационни котли smiling smiley

ЕОЛО СТАР e модел който се произвежда от иммергас доста отдавна, на пазара в бг също се внася от доста години .. от около 2 години се произвежда с новият дисплеи и самият модел е усъвършенстван , от около 2 месеца е подобрен и цялостният дизаин на котела !
Но Еоло Мини е с пластинчат топлообменник и аз бих препоръчъл този модел ако говорим за цена ! - но ако погледнем малко по високият клас на иммергас стандартни котли - бих посъветвал playback да избере моделът ЕОLO MAJOR 24KW , ако се е спрял на immergas !
[www.bgtherm.com]
модели на иммергас
вносител : амакс газ оод - 02 / 9622144 Стоянова
МЕЖДУНАРОДЕН ТЕХНИЧЕСКИ ПАНАИР от29.08 до 04.08- ПАЛАТА 10- ЩАНД 10А5
...............
LazarG, ако посещаваш тех. панаир за мен ще бъде удоволствие да се видим там естественно ако съвпаднат дните ниsmiling smiley)

Re: Моля за съвет за газови котли
26-09-2008 - 13:57:05
Благодаря bgtech.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход