Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Счетоводство на малка фирма за довършителни ремонти и строителство

Публикувано от DNP 
DNP
Счетоводство на малка фирма за довършителни ремонти и строителство
24-02-2021 - 17:03:31
Търся опитен счетоводител, който да е работил със строителни фирми. Искам да си регистрирам фирма, за да предлагам легално услугите си, но нямам такива познати. Мисля да предлагам основно довършителни работи, но и разни дребни строителни услуги. Все пак не става дума за строеж на блокове и сгради.

Търся нещо изгодно, но ако може с препоръка. В гугъл попаднах на тези [contract.bg] и тези [acc-consultco.com] , но не знам дали да им се доверя. Иска ми се да бъде от някой познат, като доколкото проверих не е от значение, че аз съм в Монтана, пък счетоводителите са в София например. По-важно ми е всичко да ми е изрядно.
Здравей,
Виждам, че не са ти отговорили, но аз работя вече над 5 години с Ер Ер Консултинг
и ми помогнаха изключително много с регистрацията на фирма. В последствие се наложи и регистрация по ДДС, където също нещата минаха много гладко. Препоръчвам да се свържеш с тях, малка но много коректна фирма smiling smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2023-02-07 17:54 от ivmanolov.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход