Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

В търсене на мъжки обувки

Публикувано от TheCharmedOne 
В търсене на мъжки обувки
09-01-2018 - 16:50:11
Зимата си дойде, а аз все още не съм си купил обувки. Нямам време да ходя по моловете и магазините и за това искам да ми препоръчате онлайн магазин, от който сте си купували някакви обувки или маратонки. Благодаря за отделеното време.
Re: В търсене на мъжки обувки
12-01-2018 - 12:29:19
Успях да си намеря и то благодарение на един мой приятел. Той си беше поръчал от [discountmania.eu] и ми каза, че бил много доволен. Аз също си поръчах същия ден, който писах мнението и ми дойдоха на следващия. За момента са супер и нямат никакви забележки.
Re: В търсене на мъжки обувки
26-01-2018 - 01:11:56
Винаги може да опиташ от онлайн магазина на дайхман или sportdirect
Re: В търсене на мъжки обувки
26-09-2018 - 14:34:15
Провери в [www.zebra-online.com] има много добри марки и цените са доста достъпни. Вече много пъти си поръчвам от този сайт и съм с добри впечатления.
Re: В търсене на мъжки обувки
19-10-2018 - 10:41:41
Аз си купувам често от Теодор и съм много доволен.
Re: В търсене на мъжки обувки
12-08-2019 - 19:08:11
Аз съм поръчвала на мъжа ми доста неща от Теодор и сме доволни. Мисля, че имат и обувки.
Re: В търсене на мъжки обувки
03-10-2019 - 12:36:20
Quote
montecervino
Аз съм поръчвала на мъжа ми доста неща от Теодор и сме доволни. Мисля, че имат и обувки.

Имат обувки и мога да ги препоръчам. Взимал съм 2 - 3 пъти от тях и до момента ги ползвам без проблем.
Re: В търсене на мъжки обувки
18-07-2020 - 05:31:55
И за мъжки, и за дамски препоръчвам обувки бг със сигурност. Не съм виждала друг толкова добре зареден сайт за обувки онлайн. Поръчвала съм няколко пъти винаги всичко е било изрядно с поръчката.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход