Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Как най-добре да опазя имота си от нашественици ?

Публикувано от silvia.rasheva 
Re: Как най-добре да опазя имота си от нашественици ?
03-04-2016 - 12:53:14
Слагаш едно знаме на ИДИЛ на покрива и поне 4-5 служби ще ти пазят имота smiling smiley
Re: Как най-добре да опазя имота си от нашественици ?
21-06-2016 - 22:36:32
Според мен една камера ще ти свърши работа.
Re: Как най-добре да опазя имота си от нашественици ?
23-06-2016 - 11:03:22
И ние имаме същия проблем и се чудим какво да правим. Преди 3 - 4 месеца ни разбиха вилата. Не че взеха кой знае какво, но изпочупили прозорците. Аз се чудих дали тези аларми, които пищат много силно някой като влезе , не са добър вариант? Съседи в блока имат такава и като се включи целия блок разбира.
Re: Как най-добре да опазя имота си от нашественици ?
11-09-2016 - 12:42:05
Аз вече нямам този проблем. Откакто си взех безжична wi-fi камера от [www.kassabasystems.com] проблемите ми се решиха. Вече се чувствам една идея по-спокойна. Надявам се, че всичко ще е под контрол.
Re: Как най-добре да опазя имота си от нашественици ?
16-09-2016 - 14:05:24
Това е доста добре решение на сравнителна добра цена. Няма нищо по-важно от безопасността.
Re: Как най-добре да опазя имота си от нашественици ?
06-10-2016 - 16:05:15
Само камера дали ще свърши работа!

врати метални врати врати за апартаменти
Re: Как най-добре да опазя имота си от нашественици ?
24-06-2017 - 09:59:51
Надявам се, че е напълно достатъчно.
Re: Как най-добре да опазя имота си от нашественици ?
27-06-2017 - 18:59:07
Живея на първия етаж в жилищен блок в София. Неколкократно жилището ми беше разбивано и обирано. Изчезваха ми техника, злато , пари. От време на време тегля кредит от [www.easycredit.bg] , за да възстановявам щетите. Последният път ми дадоха карта easy bonus, която ми дава възможност за отстъпка при възползване от услугите на СОТ. Реших, че е крайно време на защитя жилището от набези. Надявам се, че вече няма да бъда приоритет на крадците.
Re: Как най-добре да опазя имота си от нашественици ?
28-06-2017 - 14:34:45
Това е страхотно. За първи път чувам за тази карта.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход