Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Нещо около застраховането

Публикувано от dimitkara 
Нещо около застраховането
10-04-2014 - 10:26:17
Здравейте,някой може ли да внесе малко яснота около новите предложения на застрахователите:
[www.getins.bg]
Re: Нещо около застраховането
12-04-2014 - 20:07:18
Мисля, че новите оферти на армеец не са никак лоши
Re: Нещо около застраховането
12-11-2014 - 16:15:35
avatar
Жалко, че никой не е споделил мнение.
Re: Нещо около застраховането
27-11-2014 - 16:01:01
avatar
Quote
NeZiRuS
Мисля, че новите оферти на армеец не са никак лоши

Аз ползвам техните услуги и да си кажа честно съм си ок. Доволна съм.
Re: Нещо около застраховането
01-12-2014 - 15:55:26
avatar
Интересно ми е, защо в България имущественото застраховане остава толкова на заден план, в предвид това, колко природни бедствия има напоследък?
Re: Нещо около застраховането
08-12-2014 - 13:31:46
avatar
Quote
zahariii
Интересно ми е, защо в България имущественото застраховане остава толкова на заден план, в предвид това, колко природни бедствия има напоследък?
Първо, защото сме бедни, после, защото всички живеем с мисълта, че това на нас няма да ни се случи.
Re: Нещо около застраховането
15-12-2014 - 12:50:48
avatar
Quote
bori_slava
Quote
zahariii
Интересно ми е, защо в България имущественото застраховане остава толкова на заден план, в предвид това, колко природни бедствия има напоследък?
Първо, защото сме бедни, после, защото всички живеем с мисълта, че това на нас няма да ни се случи.

И трето защото сме много далече още от нормалните държави.
Re: Нещо около застраховането
31-01-2019 - 16:53:45
Заповядайте на нашият уебсайт: https://www.easy-ins.bg/.
Нйе разполагаме с калкулатори който ще ви помогнат да намерите застраховки на ниски цени.
Re: Нещо около застраховането
12-08-2019 - 15:37:50
Quote
koasarka
Quote
bori_slava
Quote
zahariii
Интересно ми е, защо в България имущественото застраховане остава толкова на заден план, в предвид това, колко природни бедствия има напоследък?
Първо, защото сме бедни, после, защото всички живеем с мисълта, че това на нас няма да ни се случи.

И трето защото сме много далече още от нормалните държави.

И четвърто липса на финансова и застрахователна култура, за което вина имат както банките, така и застрахователите.
Re: Нещо около застраховането
09-06-2020 - 13:40:07
Застрахователните компании станаха много и вече конкуренцията е много голяма. Според мен обаче си е важно човек да мине през застрахователен брокер - било то за гражданска или за застраховка на имота. Съпоставят се така най-лесно цените и освен това брокера се предполага, че е подбрал компаниите с които работи. Аз лично ползвам онлайн услугите на https://iandgbrokers.com/bg и съм супер доволна.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход