Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Некоректен наемодател

Публикувано от slav_02bg 
Некоректен наемодател
26-08-2013 - 14:02:15
Анкета
%гласа% гласа.
Всички посетители могат да гласуват.
Коректно ли е такова отношение?




Здравейте,
бях на квартира около 2 години с моята приятелка в София Младост 1, бл.1, вх.1, ет.10, ап.58. С хазайна всичко беше ок отначало, квартирата не беше лоша( имаше доста хлебарки), но какво да се прави шанс. Преди два месеца му казах, че искам да напускам, защото си купихме собствено жилище, нямаше проблеми. Имах депозит, който му бях дал, изчистих си всички сметки и се разбрахме да се срещнем да ми върне депозита и да му покажа платените сметки. Върна ми с 55 лв. по-малко от депозита с някакви напълно неоснователни и идиотски твърдения!!! Казах му , че става смешен за 50 лева. Аз не съм за тези пари, но сега напук съм решил да сезирам НАП, защото като живеех в квартирата му ме беше предупредил ако дойдат от НАП да казвам, че не съм на квартира. Сега ще направя всичко каквото мога да се сезирам всички възможни институции, омръзна ми от тарикати!!! Въпросният мошенник се казва Васил Димитров, а тъпата му квартира в която живях е в Младост 1, бл1, вх.1, ет.10,ап58, повтарям още веднъж адреса, за да мога да помогна на някои ако попадне на такава обява за там!!!!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2013-08-26 14:04 от slav_02bg.
Re: Некоректен наемодател
26-08-2013 - 17:20:40
avatar
Каква е тази странна анкетна форма която си дал с два еднакви отговора на един и същ въпрос?

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Некоректен наемодател
27-08-2013 - 02:52:48
Хе,хе, Валсодаре , човекът просто не приема друг отговор ,освен "НЕ" !

slav_02bg, за 2 години не може да не си потрошил нещо, признай си !!
Re: Некоректен наемодател
29-01-2014 - 15:36:56
Естествено,че апартамента ще се нуждае от освежителен ремонт след каквито и да е живущи в него.Но за НАП е прав,той защо не си декларира наемите?!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход