Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Говорете безплатно с цял свят

Публикувано от djetkonsult 
Говорете безплатно с цял свят
04-08-2006 - 11:13:40
Излезе програма с която можеш посредством компютъра да говориш безплатно със стационарни телефони по цял свят изпробвана е вече , няма нищо общо със skype там трябва да включен компютъра на другия абонат.Програмата се казва gizmo и може да бъде изтеглена от google . Ще се радвам ако съм ви спестил сметките за телефона.
Re: Говорете безплатно с цял свят
16-10-2006 - 20:23:37
Iskam da ti blagodarja,mnogo milo ot tvoja strana!
Vednaga go kachih gizmo-to,no na 2-ta minuta ot razgovorat prekasna.vsichkite mi po-natatashni opiti bjaha osueteni ot liubesen avtomatichen zapis ,koito nastojatelno mi objasnjavashe nesto na angliiski,koeto verojatno beshe che njama bezplatni objadi winking smiley moga li da te pomolja da mi izjasnish za kakvo stava duma?
Vsastnost az i vidjah che prodavat krediti po 10 i 20 $ za dosta vreme govorene,no po-mi haresva da ne plastam i bez tova do sega sam se nabutala s dosta evra za telefoni ,sasto sas skype moody smiley smiling smiley
Blagodarja ti predvaritelno
Re: Говорете безплатно с цял свят
17-10-2006 - 06:34:13
В същия дух започнаха и VoIPstunt. Първо зарибяване с безплатни дестинации, после България излезе от безплатните, но пак е евтино.
Съвет: Има ли далавера, ползвайте, защото далаверата не е вечна. Така докато излезе следващия оператор (конкуренция) и той също предложи далавера за известно време.
Аз си карам със Skype защото съм консервативен. Все пак има някаква вероятност за злоупотреба с кредитната ти карта, при нова и непозната фирма.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход