Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Избор на бойлер

Публикувано от Luky 
Глупости
07-12-2005 - 19:08:34
avatar
Това е долна провокация от страна на застрахователните компании. Те нарочно поставят тайни пластични експлозиви в газовите бойлери за да могат да плашат хората и те да се застраховат мдаааам :}

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Глупости
08-12-2005 - 12:48:49
Остави другото ами и проектантите изнудиха да се застраховат. Срещу проектантска грешка -задължителна застраховка. Ама как ще се доказваsmiling smiley
Арата
Re: Глупости
04-01-2006 - 11:25:55
Някой знае ли колко струва един газсигнализатор и откъде може да се купи?
Re: Избор на бойлер
25-01-2006 - 14:30:31
avatar
Искам да споделя, че купих ЕЛДОМ ИНВЕСТ най-големия хоризонтален, неръждавейка
и съм супер доволна! До сега не ми е свършвала топлата вода докато се къпя, а преди се случваше най-редовно (аз като вляза и се забравям).
Ако някой му предстои да избира - препоръчвам тази марка.

Ivo21
Re: Избор на бойлер
26-01-2006 - 15:11:24
А колко струва този бойлер?
Re: Избор на бойлер
28-01-2006 - 11:47:31
avatar
Ами по-принцип хоризонталните са по-скъпи, а ние нямаме място за вертикален

http://appliances.market.dir.bg/fscat.php?id=3307&p=1&firm_id=3855&vij=e&o=p

Ето тук ги има изброени, но няма снимки, аз взех най-скъпия, който е 400 лв "БОЙЛЕР 120 L- ХОРИЗОНТАЛЕН- МОЩНОСТ 3 KW- НЕРЪЖДАЕМ ВОДО-СЪДЪРЖАТЕЛ "

Ако Ви е скъпо 400лв вземете си 80Л, но аз след като видях какво стана с предишния, който се развали вече не искам и да чуя за такъв, който не е неръждаем!

Значи предния бойлер (на нас това ни беше 3 то сменяне за 3 години!!) (не си взимайте Flamina!) не знам откога е бил ръждясял забелязахме го, че водата е оранжева когато ни се роди бебето и то се къпе в малка вана, която винаги беше с леко оранжева вода. Не ми беше хрумнало, че е от нашия бойлер! Много съм била глупава, мислех си, че е от тръбите на блока или от самата вода !! Няколко месеца по-късно като се спука този болер последния и надникнах в него да видя каква ръжда е и ми стана ясно!
zdraveite
az si kupih v4era proto4en boiler diplomat i na sa6tiq den izgorq dori ne mojah da se izkapq izob6to.
palni bokluci sa da ne govorim 4e naistina vodata e hladka a ne topla dori s 6kw nagrevatel a za debita da ne govorim vse edno nqkoi pikae.
nikoga ama nikoga nqma da si kupq proto4en boiler pove4e
da ne govorim 4e me karat i da si platq remonta za6toto az sam si go montirah ....no kakto i da e prakarah se qko.
Аз,също имах проточен боилер и съм много доволен от него.Верно е,че дебита е малко по-малък,но не е чак такъв проблем.Определено сметката за тока ми беше по-малка.
да ви кажа и моето мнение за проточните бойлери . първо като идея са добри , дори са по икономични , НО КАЧЕСТВОТО НА БЪЛГАРСКИТЕ ТАКИВА Е ПОД ВСЯКАКВА КРИТИКА . АКО СИ КУПИТЕ проточен бойлер РЕЛАКС ще видите и ще ПАТИТЕ . в къщата на майка ми има 2 , побеля ми косата от РЕМОНТИ . добре че това мие работата и пак видях зор . направили корпуса и капачките от пластмаса , и това да удържи 6 кв . нагревател . НАЛОЖИ СЕ ДА ПРАВЯ НА СТРУГ НОВИ КАПАЧКИ от АЛУМИНИЙ - от бутало на кола . дано вие не минете по този път smiling smiley
Старият ми бойлер беше даден на вторични суровини.
05-02-2007 - 15:26:42
Старият ми бойлер беше даден на вторични суровини.Дали на мъжа ми 6 лв.за него.Нормално ли е?Между другото той е поне 30-годишен стар бойлер,тежи сигурно 30 кг
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход