Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Относно темата "Банките"

Публикувано от lamiata_spaska 
Относно темата "Банките"
24-11-2012 - 22:08:01
Quote
el.t
[forum.imoti.net]


Здравейте,

наистина жалко, че смятате темата за безполезна. Постовете там са резултат на нечий труд и време, и представляват обобщена официална информация. Според мен няма причина да се коментира такава информация, както например няма какво да се коментира на отговор в правен форум цитиращ закон.

Нямам представа какви коментари се очакват точно в тази тема, но ако случайно решите да я отключите (и Inform продължи да пише в нея) обещавам да коментирам всички публикации там! Примерни варианти са:

  • Не е истина, копеуе!
  • Честно ли?!
  • Масоните са виновни!
  • Костов е виновен!
  • нЕ сЕ хАби, 21-и декември наближава (маите)
  • Заеби постовете, кОпай бункер, че Нибиру ...

Приемам и други конструктивни предложения smiling smiley Също може да се помисли за регистриране на 15-20 потребителя, и създаване на бот, който да следи за постове на автора и да коментира със случайно избрани постове (от горните) с всичките регистрации :]

Ако оставим сарказма настрани, това бе може би единствената, неосрана от спамъри и съдържаща НЯКАКВА полезна информация тема в " Дискусия за цените"! Аз не видях във форума друга тема, която има 204 000 (!) прегледа? Кратка справка показва, че темата е прочетена повече пъти от всички теми на първа страница във форум "Дискусия за имоти"! Това ако не е показател, че има интерес - не знам какво би било.

Благодаря предварително за времето, "похабеното" да прочетете това winking smiley
Поздрави



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-11-24 22:08 от lamiata_spaska.
Re: Относно темата "Банките"
25-11-2012 - 12:33:28
Сарказмът Ви изобщо не е уместен!
Ако имате забележка можете да я поднесете по различен начин. Може би разбирате, че не всички сме специалисти по всичко и не винаги всяко решение е правилно! Основното правило на форума е комуникация и обсъждане на теми, а не колекциониране на мненията на един потребител - за тази цел има създадени блогове.
Re: Относно темата "Банките"
05-04-2013 - 18:29:22
Здравейте!
Ние сме студенти от Икономически университет - Варна, специалност Маркетинг и правим изследване за банковия сектор, заложено в курсов проект. Вашето мнение по поставените въпроси е изключително важно за нас!
Анонимността Ви е гарантирана! Благодарим Ви за отделеното време.smiling smiley [www.ehac-cluster.com]
Re: Относно темата "Банките"
16-05-2013 - 10:51:45
Quote
el.t
Сарказмът Ви изобщо не е уместен!
Ако имате забележка можете да я поднесете по различен начин. Може би разбирате, че не всички сме специалисти по всичко и не винаги всяко решение е правилно! Основното правило на форума е комуникация и обсъждане на теми, а не колекциониране на мненията на един потребител - за тази цел има създадени блогове.

Някък си съм съгласен, това все едно сте го чели в някой хороскоп. Мисля, че нещата трябва да се представят по малко по-различен начин... Мое лично мнение...
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход