Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Мнениея за камелия

Публикувано от javcho 
Re: Мнениея за камелия
27-10-2011 - 11:03:10
Quote
Шльокер и 3/4
Quote
камелия
Quote
dodo2
Поредната изтрещяла публикация, нещо си се размечта за близост сега. За радост, не живея в Люлин. И какво, щеше да ме нашамаросаш ли smiling smiley

А що мислиш, че аз живея в Люлин? И не мечтая за близост- питам те, кво прайваш, ако всъщност съм доста близо до теб, пък ти си мислиш, че хем съм жена, хем съм в Люлин..........
Защо да те шамаросвам? Теб Господ те е шамаросал, сега само ти гледам сеира..........:]

Я па таа. Ти с додо ли тръгна да се мериш ма? Па за анонимна взе да се имаш. Чшшш, я да да си одиш там в Люлинския коптор и си стой мирно


Quote
valsodar
Ками, да не би от глад и недоимък, вече да си почнала да работиш на повикване?
Ц-ц--ц, такова падение, да не очаква човек?


Quote
drakkar
Quote
камелия
Quote
Тинки Уинки
Тези "без много опит" и преди две години бяха на нива от около 1500-2000 лева.
Ти уби всичко детско във всезнайкото drakkar........:]

Камелия, не искам да имам нищо общо с лелки, неуспели химички и фалирали брокерки. Скрий се и не се меси в коментарите ми. Имаш грехове да плащаш!


Quote
Combat
Камелия,

ти добре ли си?

Сравняваш ми Калифорния със София!?

Ти нормална ли си? Премери ли си температурата? Какви са тия локуми дето ги разтягаш за урагани и земетресения? За за колко земетресения си чувала в Калифорния и какви урагани те гонят там? Ти разлика между Флорида и Калифорния правиш ли? А и Флорида да е, наскоро и от там имаше снимки, т.нар. "кашони" дето не знам колко трябва да си малоумен за да ги сравняваш с коя да е панелка в кой да е български град.

Ако нямаше визи за Щатите България ще намалее наполовина за половин година.

Кочина в Обеля по-скъпа от 10 хиляди лева е смях в залата.

И се моли Ками да няма скоро по-сериозно земетресение в центъра на вселената град София, защото няма да остане за какво да посредничите тогава.


Quote
status
Quote
камелия
Quote
status

За "рядко населена" не си прав щото фактите са други
За мангалите ,чернилките бих добавил тарамбуките и чифутите си прав.

*beer*

Безпросветният расизъм още на никого не е помогнал.........
Ти сигурен ли си, че си ариец?eye popping smiley:]

А ти сигурна ли си, че нямаш когнитивни проблеми когато четеш...или не те гони шизофренията на третата възраст ?
Не бъркай търпимостта с "гъзоподавството" - не съм длъжен никого да обичам и още по-малко да го каня/търпя в дома си !
eye popping smiley- тези "муцки" си ги запази за когато прегориш манджата или изкипиш млякото.*yes*

*beer**pardon*


Quote
Баш Брокеро
Quote
sobstvenik 31
Най-силно ми направи впечатление Тот! Тот явно е някакъв морски бек, заселил се обаче да живее в София, вероятно под наем на ул."Оборище". Той така упорито брани морските градове - пристанища, че никога човек няма дори да си помисли че е обективен.
Нещо повече- Аз не веднъж писах в друга подобна тема, че Варна и Бургас ще изчезнат от картата на света заради глобалното затопляне в дългосрочен план, но някои хора си правят оглушки! Вместо това си правят упражнения какво щяло да стане ако София вече не е столица? Май се пукате от злоба мьеко говорящи. Преди София да престане да бъде столица, морето ще вземе прехвалените ви пристанища - Бургаската низина ще е голям залив и т.н. Честито на собствениците на земя която след сто години ще е под вода!

Собственико, абе ти си бил още по-тъп отколкото си мислех. Най-кухата лейка от всички досега в този форум или = Камелия.
Re: Мнениея за камелия
27-10-2011 - 11:05:35
До тук социопатката е успяла да спечели симпатиите поне на тези участници:


------
gekko
Диян Филчев
1.9
batko
drakkar
nradev
ТОРТКО
ASSETION
Panther1
darkside
toni9999
Толумбичка
DDeli
-----
Satori
3.14
greenbul
Гладен Брокер
paio
valsodar
Камито
Wilson
-----
zlostyr
vivic
Купувач
dodo2
Атанас Янев
hunterA
palamud
-----
ivorad
-----
roki40
bota156
r_stoma
granit
gogolcho
hala
Shlomo
-----
Брокеръ
-----
INT
hubb
PER0
crazy_pesho
Тинки Уинки
дидо
Huba-Buba
-----
Баш Брокеро
status
Combat
Шльокер и 3/4


47бр + 2бр, заради ivorad = 49бр.
Re: Мнениея за камелия
27-10-2011 - 12:00:46
Темата демонстрира как един човек си представя благородната борба срещу "простотията". Помиярски си я представя! Какво да правиш - натура, от себе си не можеш да избягаш......Дотолкова не можеш да избягаш, че се представят купища "аргументи", представляващи невероятно просташки отговори на опоненти на Камелия, в които тя е накичена с възможно най-унизителни определения / според представите на писалите/ - то не беше "баба", "тлъста свиня", сексуална маниачка, идиотка и все в този стил. Борецът за културена диалог привежда тези цитати като доказателство за простотията на....... Камелия, просташките изблици на опонентите й изобщо не му правят впечатление, камо ли това, че всъщност цитатите доказват ТЯХНАТА простотия, а не тази на съфорумката.....
Уникална тема, уникално сборище на помияри!

:]
Re: Мнениея за камелия
27-10-2011 - 13:09:32
Quote
ivorad
Темата демонстрира как един човек си представя благородната борба срещу "простотията".

Борецът за културена диалог привежда тези цитати като доказателство за простотията на....... Камелия, просташките изблици на опонентите й изобщо не му правят впечатление, камо ли това, че всъщност цитатите доказват ТЯХНАТА простотия, а не тази на съфорумката.....

Уникална тема, уникално сборище на помияри!

:]

Веднъж ти казах, ама пак си забравил за какво е темата.
Прочети заглавито, склерозо.

Никога не съм се борил за висока култура на диалога.
Колкото по-изнервен и поляризиран е диалога, а участниците по-афектирани, толкова повече "истини" се изплъзват от сомоцензурата им.
Иначе реагирам когато, такива като теб и камелия правят коментари за това колко некултурни са другите.
Пак ще ти припомня, че простотията на камелия си личи от НЕЙНИТЕ постове.

Темата е за това какъв соципат и аутсайдер е лелката.
А това се вижда от ЧУЖДИТЕ мнения за нея, включително и твойто.
Вижда се, че тя успява да предизвика негативни реакции в огромен процент хора.
Това е едно от доказателствата, че е социопат и аутсайдер.

Еми нали и ти си вътре, как няма да е уникално.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-10-27 13:14 от javcho.
Re: Мнениея за камелия
27-10-2011 - 17:49:27
Quote
javcho

Вижда се, че тя успява да предизвика негативни реакции в огромен процент хора.
Това е едно от доказателствата, че е социопат и аутсайдер.

Драги Джафчо, запиши си нещо, че очевидно не го знаеш - в компания на помияри нормалните хора задължително изглеждат като социопати.
Правило, старо като света!


smiling smiley
Re: Мнениея за камелия
27-10-2011 - 21:30:32
Джафчо, да вземеш да се спреш ли , не се ли умори от едно и също ? Отдавна си прекрачил всички граници, ако всичко, което с оня незабележим батко сте изписали по адрес на Камелия е вярно, то ти с какво си по - различен от нея ? Та ти от омраза и злоба даже в заглавието на темата си допуснал правописна грешка !



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-10-27 21:31 от bashbroker.
Re: Мнениея за камелия
28-10-2011 - 11:46:55
Eто още 1 за да закръглиме на 50.

Quote
stroitela
Quote
камелия
Quote
%
Ето обява от имот.бг за Люлин 5 "топ локейшън" (както би се изцепила Камито) за офертна цена:

1-СТАЕН

16000 EUR
(355.55 EUR/кв.м)



град София
Люлин 5
бул.Р.Даскалов


Квадратура: 45 m2
Етаж: 6-ти
Телефон: ДА
ТEЦ: НЕ

Особености: Панел, С паркинг


Не ми приписвай собствените си изцепки. Това е при циганите, откъм Околовръстното. Там и да подаряват, не бива да се взема. Ама, друго си е да се изпъчиш като въшка на чело..........

Явно неслучайно си се провалила като брокерка. Люлин 6 не е на околовръстното. Тези блокчета ги знам на пръсти - само с маломерни апартаменти /външно с червени тухлички и малки тераски. 619бл. 620бл. ако не се лъжа. Имал съм там апартамент, който продадох. Нито един циганин не живее там.*stop*
Re: Мнениея за камелия
28-10-2011 - 11:48:19
До тук социопатката е успяла да спечели симпатиите поне на тези участници:


------
gekko
Диян Филчев
1.9
batko
drakkar
nradev
ТОРТКО
ASSETION
Panther1
darkside
toni9999
Толумбичка
DDeli
-----
Satori
3.14
greenbul
Гладен Брокер
paio
valsodar
Камито
Wilson
-----
zlostyr
vivic
Купувач
dodo2
Атанас Янев
hunterA
palamud
-----
ivorad
-----
roki40
bota156
r_stoma
granit
gogolcho
hala
Shlomo
-----
Брокеръ
-----
INT
hubb
PER0
crazy_pesho
Тинки Уинки
дидо
Huba-Buba
-----
Баш Брокеро
status
Combat
Шльокер и 3/4
-----
stroitela


48бр + 2бр, заради ivorad = 50бр.
Re: Мнениея за камелия
28-10-2011 - 12:06:07
Quote
ivorad
Quote
javcho

Вижда се, че тя успява да предизвика негативни реакции в огромен процент хора.
Това е едно от доказателствата, че е социопат и аутсайдер.

Драги Джафчо, запиши си нещо, че очевидно не го знаеш - в компания на помияри нормалните хора задължително изглеждат като социопати.
Правило, старо като света!


smiling smiley


Нормалният човек си изглежда нормален и е нормален, независимо от компанията.
Социалният човек общува с всякакви хора, дори и с помияри.
И най-важното, почти във всеки случай, те ще останат с добро мнение за него.
Re: Мнениея за камелия
28-10-2011 - 12:18:45
Quote
bashbroker
Джафчо, да вземеш да се спреш ли , не се ли умори от едно и също ? Отдавна си прекрачил всички граници, ако всичко, което с оня незабележим батко сте изписали по адрес на Камелия е вярно, то ти с какво си по - различен от нея ? Та ти от омраза и злоба даже в заглавието на темата си допуснал правописна грешка !

Аз не съм дъртак, като вас, за да очакваш да се уморя.
Не обичам да не си постигам целите.

Quote
javcho
Като имам пак време, ще добавям поне до 50.
Ако стигна до 100 спирам.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход