Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Мнениея за камелия

Публикувано от javcho 
Re: Мнениея за камелия
20-10-2011 - 22:17:03
Quote
nradev
и за брокерите ли са достатъчно. аз като сметам се пада по 1 сделка на брокер за тая година.

Що питаш, като си наясно?
*xxx*
Re: Мнениея за камелия
20-10-2011 - 22:18:50
Quote
nradev
някои знае ли колко сделки има в София тая година.
14937 продажби до края на септември.
Ако те интересуват всички сделки - порови из сайта на Агенцията по вписванията.
Re: Мнениея за камелия
20-10-2011 - 23:21:32
ако 50% са през брокер значи при 1400 агенции (толкоз ги дава саита @#$%&) се падат по 5 на агенция. ако в агенцията са 5 брокери значи по 1 сделка има .
Re: Мнениея за камелия
20-10-2011 - 23:58:43
Quote
nradev
ако 50% са през брокер значи при 1400 агенции (толкоз ги дава саита @#$%&) се падат по 5 на агенция. ако в агенцията са 5 брокери значи по 1 сделка има .

Перфектна логика!
*bow*
Re: Мнениея за камелия
21-10-2011 - 11:21:42
Quote
zlostyr
Камелия, я се скрий някъде, защото ти беше от тези дето убеждаваха хората миналата година да си купуват панели на по 1000 евро. Такива като теб са едни от главните виновници за положението на обикновените хорица, които сега ще останат без жилище и със кредити за доизплащане...

Quote
vivic
права си камелия, глупосста не ходи по дърветата. ясно е че не можеш нещо смислено да кажеш в своя подкрепа затова директно започваш с квалификациите.

аз само коментирам твоите думи от тредната страница:

"Моята работа е ... търговията да върви"

"... ще си я върша така, че да се стигне до сделка"

не ми се рови в стари теми, но всеки помни как убеждаваше един проекто-купувач да взима на 1000е/м2 защото трябва да живее тук и сега

хайде, няма да коментирам. всеки може да си направи извода що за човек си, и що е то бг брокер като цяло. съжалявам ако не ти харесват думите ми - но аз коментирам ТВОИ изказвания. по принцип винаги си ми била крайно неприятна с твоята глупост, но сега като те гледам как лъжеш и се въртиш само и само да се защитиш ми става меко казано противно. moody smiley

Quote
zlostyr
На село, Камелия, на село си върви, че с такива като тебе няма да се оправим скоро...
И хора като ппетров66 са избягали от тук основно заради такива като теб...

Quote
Купувач
Quote

И не ме карай да ходя на село, щото отидат ли всички като мен там
Нещата ще си дойдат на мястото. Вероятно един химик би бил много по-полезен в селското стопанство, отколкото да се измъчва като псевдо брокер на НИ.

Quote
Wilson
Quote
javcho
Щеше да е смешно, ако не беше тъжно.

javcho,

-------------
--------------
---------------- Трагедията е пълна ако чакаш съвет от баба ти Камелия. Недоучила селска лелка, пишман брокерица

------------------ ударила келепира покрай имотния пик и сега дава безплатни съвети от 'висотата' на

-------------------------------------- нейната свещена простота.


Честито да и Е smiling smiley

Quote
dodo2
Quote
камелия
Quote
dodo2
Хаха. Тя продължава.

Разбира се, ще продължавам да питам и теб, и Грийнбула.
Ще питам непрекъснато.
А вие, като нямате топки да отговорите, купете си полички и вървете на гей парада.
А после, елате пак да давате акъл.:]

Отговорих много отдавна, отговорих и преди да напишеш горното, специално за теб. То обаче си цикли, люлинското тъпо.

Quote
greenbul
Много по-хубаво е да си плямпаш някакви неща, които ти си приела за факти, защото в даден момент си ги написала, а не мен не ми се е занимавало да обяснявам, че нямам сестра, отколкото да дадеш 3 елементарни отговора на логически задачки, които са на ниво 6-ти клас.

Камелия официално те каня на публично решаване на логически задачи от учебника по математика за 6-ти клас. Така ще докажеш дали имаш основно образование. Отговори дали приемаш предизвикателството и ще уточним ден и час, когато да направим диспута в Скайп. Мисля, че много от пишещите във форума ще са любопитни. Обещавам публично да ти се извиня за всичко, което съм писал по твой адрес , ако докажеш, че имаш акъл поне колкото на шестокласник.

Quote
Атанас Янев
Лелче, прочети го това 1000 пъти, направи си преразказа и вземи събери две и две. Ако с нещо не си съгласна - сподели го, но не пиши "покъртително". Знам, че го чуваш това често от мъжа си по повод ЕГНто, ама недей и във форума го повтаря.

Quote
DDeli
баба яга не мина ли 10 000 че да миряса?

Quote
paio
Quote
камелия
Quote
paio
Аз съм човек с възможности........................

Малки, много малки, по- скоро- миниатюрни, ако трябва да съм точна.:]

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!
Бедна Камелия, това напрягане да напишеш нещо смислено, съвсем ти е размътило малкото джуджешко мозъче........

Quote
1.9
Ками, Камииии ... куха лейко.

Quote
batko
Kaмелия айде поспри се малко.Моош ли се запреш или простотията напира неудържимо.Я като си толкова компетентна кажи ми къде се заселиха краварите овчарите доячите и селяните надошли от цялата страна да бачкат у Кремиковци у градскио транспорт и на други темподобни места.Да не би през 1944 г София да е била един милион.Дошли цървулите и се заселили у центъро а децата им вече на по 30-40г кореняци софиянци отишли у Люлин.Спри с тая простотия вече хептен за канарчета ни взе.Ти тоя Люлин ще го изкараш Виена.Там са брокери професори инженери лекари всичкото елит у Люлин.Като знам че ти живееш там ми е ясно какви лузъри са отишли в това умирисано гето.Аз съм ходил два пъти на това място трети път няма да има.По тези места цари потресающа простотия и мизерия.

Quote
batko
Камелия безсмислено е да се комуникира с теб.Теб дори радио София не може да те надприказва.Фактите за теб са според както ти са удобни.Ти като твърдиш че си расла в Хиподрума вземи та кажи преди да построят тези гнусни блокове какво имаше там и не само там а вКрасно село Бели брези Стрелбище Лагера Лозенец.За Люлин не ми говори щото ми става зле.Там има инженери ама продават домати на пазара.Люлин е квартал на бачкери мизерници бедняци и въобще всякаква измет.

Quote
drakkar
Никой не е спечелил спор с радиоточка / и с Камелия също / smiling smiley

Quote
hunterA
Quote
камелия
Е, да , широко съм скроена и се радвам на чуждите постижения.
Но, тъй като устата ти е голяма, ще те попитам теб- ти, келеш, какво постигна тук?
Явно, нищо, съдейки по мнението ти, че тук никой и нищо не може да постигне, щото преди му били виновни комунистите, пък сега му виновни другите.
Ако си кадърен, някой да те е спрял да заминеш и да се изявиш там, дето дават възможности?
Или, знаеш си колко струваш, та затова висиш по форумите и си търсиш виновен, че от теб нищо не става?
Кое от двете?smoking smiley
Бабе ти мене не ме мисли. Изкарвам си повече от европейска IT заплата, работя си в БГ и за макс 2-3 дена из чужбина за да внедря някой проект, като за същия труд някоя бг фирма ще ми дава 2-3000 лв който изкарвам за 2-3 дена при моментната ми натовареност. Кажи сега това коректно ли е ? Нямам и грам намерение да живея в чужбина (имам лични причини да съм в България, който няма да коментирам), но ме ядосва все повече манталитета на мутренската система в България. Явно ти е трудно да я видиш, като не си излизала от БГ то и за това никой не може да те обеди че по-хубаво от панелка в Люлин няма, ама как да е.

Аз спирам с глупостите, че изгубих доста време, а за тебе този форум е за забавление и губене на време, което аз нямам, надявам се скоро да стигнеш 10000 поста и да измислиш истинско забавление (дори и да плетеш пробвай като не си добра в кухнята), а не бръщолевене по форуми.

Quote
palamud
Quote
камелия
Quote
hunterA

Ех колко си широко скроена бабо Ками и се радваш, като сама не може да постигнеш нищо, защо пък поне да не се порадваш *pardon*


P.S. не искам да кажа че няма успели българи има, но идеята ми е че просто в една свободна и организирана държава там се отпускат и показват всичко от себе си, в България се толерира кражбата и лъжата (може и комунизма да ни е направил такива), но докато това си остане така и умните и можещи хората бягат за да си покажат потенцияла в чужбина а тук се плащат стотинки няма да има държава, а камо ли да ни сравнявате с Европа - в ЕС сме само по политически причини, но не сме дорасли за там все още.

Е, да , широко съм скроена и се радвам на чуждите постижения.
Но, тъй като устата ти е голяма, ще те попитам теб- ти, келеш, какво постигна тук?
Явно, нищо, съдейки по мнението ти, че тук никой и нищо не може да постигне, щото преди му били виновни комунистите, пък сега му виновни другите.
Ако си кадърен, някой да те е спрял да заминеш и да се изявиш там, дето дават възможности?
Или, знаеш си колко струваш, та затова висиш по форумите и си търсиш виновен, че от теб нищо не става?
Кое от двете?smoking smiley

Ками пак подмина лееекинко стойностните писания на титуловани и доказали се хора и се върна на дребните закачки и подмятания smiling smiley

Quote
dodo2
Хаха, ебаси логиката.

Аз ти предложих облог, ти се дърпаш - защо? Защото знаеш, че тъпизмите ти са плод на болната ти психика.

Роден съм в София, имам повече от едно собствено жилище, точно в момента живея баш в квартал Лозенец, мога да си купя на секундата всичко, което притежаваш по сегашни цени - не за 15000 лева, IQ ми е поне двойно по-висок от твоя. Ще се пукнеш от завист в миризливата панелка.

Най-лесният и елементарен е този - дали съм роден или не в София. 10000 евро.

В миналото е било въпрос на чест в такива ситуации. Ти нямаш чест, само устата ти е огромна, пълна с шоколад плюскан три пъти. Ако не го приемеш, значи признаваш, че си една обикновена люлинска простачка.

Quote
dodo2
Тъкмо потвърди последната теза - една обикновена люлинска простачка :}

Много добре знаеш, че от виртуално става реално, а елементарно се доказва къде съм роден - пише го на личната карта отзад.

Няма човек, който да е убеден в нещо елементарно и да не иска да спечели 10000 евро. Има обаче люлинска простакеса, която не може да си позволи да загуби 10000 евро, защото ще трябва да продаде миризливата панелка. smiling smiley

Или се съгласи да проверим къде съм роден, или продължавай да се храниш с лайна, тогава мисълта ти във форума тече както трябва - смърди.

Quote
drakkar
Quote
камелия
Колко пъти да кажа, че в реала си подбирам хората, с които контактувам. По критерии, които ти и Додко2 не можете посмъртно да покриете??eye popping smiley

Като те гледам по цял ден кибичиш във форума, няма пост, на който да не си отговорила. На всички им стана ясно, че в "реала" не контактуваш с никой - или критериите ти са много високи, или никой не те харесва и нямаш приятели или се страхуваш от някой консултиран от теб купил люлински панел през 2008 smiling smiley

Quote
Wilson

=-=-==-=-=-=-=-==-=-=-=-==-=-=-=-==-=-=-=-=-==-=-=-=-=-==-=-=-=-=-==-=-=-==-=-=-=-=-=-==-=-=-=-==-=-=-=-

Абей дрислив, кирлив счетоводител, АЗ НЕ ПИША ПОД ЧУЖДИ НИКОВЕ БЕ ОЛИГОФРЕН. Като теб.
Всъщност аз въобще не пиша напоследък.
Кво да правя във форум, където средата се определя от нонсенс личности като теб и застаряващата брокерица лелка Камелка ...
кажи де кво ?!? *huh*
Re: Мнениея за камелия
21-10-2011 - 11:24:54
До тук социопатката е успяла да спечели симпатиите поне на тези участници:


------
gekko
Диян Филчев
1.9
batko
drakkar
nradev
ТОРТКО
ASSETION
Panther1
darkside
toni9999
Толумбичка
DDeli
-----
Satori
3.14
greenbul
Гладен Брокер
paio
valsodar
Камито
Wilson
-----
zlostyr
vivic
Купувач
dodo2
Атанас Янев
hunterA
palamud
-----
ivorad


28 бр + 2бр, заради ivorad, обяснението по-долу = 30бр.



Редактиран 4 път(и).Последна редакция на 2011-10-21 11:55 от javcho.
Re: Мнениея за камелия
21-10-2011 - 11:47:14
ivorad, един твой "приятел", виж какво ми е пратил на лични.

[forum.imoti.net]

Quote
ivorad
камелия Написал:
-------------------------------------------------------
> Голям кеф е да се общува и с човек, който не знае,
> че :
>
> За 2008 БВП на САЩ е около 14 трлн. $!
>
> Последните данни са доста красноречиви:
>
> 2008 - САЩ:
>
> Частен дълг - през третото тримесечие на 2008 г.,
> съотношението е 290 % / БВП;
>
> Задълженията на домакинствата - 2008 г.,
> надхвърлят 100 % / БВП;
> И не е дефицит, а ДЪЛГ!
.........................................................
Изнервена госпожице, майтапя се с другаря Иванов след като той лично е заявил, че "БВП на САЩ се формира от адвокатски и фризьорски услуги+домакинския труд".Този факт лесно може да се провери.
Мога ли да Ви попитам:
1. Защо решихте, че нямам представа за размера на БВП на САЩ, както и за структурата на дълговата система там?
2.Каква е връзката между задявката ми с глупостите, които другарят Иванов ръси относно икономиката на Щатите и въпросните показатели?Да не би да твърдите, че след като са налице тези финансови проблеми в американската система - от това автоматически следва, че икономиката им е с характеристиките , описани от изкукалия червен дедо?
..............
Хайде , кажете си, облекчете се winking smiley smiling smiley

Не мога да повярвам, че си бил такъв отвартителен просак, който намеква на една "дама", че май има нужда от облекчаване.
Срамота. :]

Quote
ivorad
Това да наречеш една дама "мазна" или "дебела" не я прави невъзпитана, по-скоро показва възпитанието на опонентите!


Quote
ivorad
Quote
javcho
До тук социопатката е успяла да спечели симпатиите поне на тези участници:

Засега 21 броя.

Охо!
Списък на добре възпитаните господа?
Пооооохвална инициатива!
:]

Влизаш директно в списака на "възпитаните" и дори ще те броя за двама, защото все пак се вижда, че имаш симпатии към аутсайдерката социопат и въпреки това си и направил забележка, колко е изнервена.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-10-21 11:51 от javcho.
Re: Мнениея за камелия
21-10-2011 - 12:06:49
Quote
javcho
ivorad, един твой "приятел", виж какво ми е пратил на лични.


Влизаш директно в списака на "възпитаните" и дори ще те броя за двама, защото все пак се вижда, че имаш симпатии към аутсайдерката социопат и въпреки това си и направил забележка, колко е изнервена.

Драги Джафчо, поздравявам те за помиярския Интернационал, на който си станал член.
Що се отнася до "списАка" на възпитаните - нямам място там. Не защото претендирам за възпитаност / това, че езикът ми е остър много добре си усетил лично/, а защото хората в списъка, освен "възпитани", са и членове на Интернационала. А аз, уви, съм твърде недостоен: факт е, че съм спорил доста солено и с Камелия, и с др. Иванов, и с други нормални хора тук. Факт е, обаче, и това, че при всичките си спорове с тях съм дал ясни знаци на уважение към личностите им, които оценявам положително, въпреки различията ни.
Нещо, което напълно липсва в поведението на хората от Интернационала......
Така че - нямам място при вас, от друга порода съм!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-10-21 13:03 от ivorad.
Re: Мнениея за камелия
21-10-2011 - 13:22:25
Quote
roki40
Камииииииии
:} :} :} :} :} :} :} :} :} :} :} :} :} :} :} :} :} :} :} :} :} :} :} :} :}
НЕЕЕЕЕЕЕЕЕ .......... ОТКАЗВАМ СЕ.Някой във форума ми беше казал,че не вдяваш,а аз глупака , не му повярвах . Зачисли ми и центъра ..................... егати кефа .Това ще ми е третото работно място. :} :} :}

Quote
3.14
Quote
камелия
Quote
Диян Филчев
Това е вярно.Понеже от 12 години съм в София отначало много ме учудваше това но dodo2 като цяло е изредил причините за това.Естествено че има и изключения но като цяло е така.

Бих предпочела да го обсъдя със софиянец...........

Ти не можеш мислиш ма кухо лейко, камо ли да обсъждаш!
По-добре не се напъвай, че да не разкаляш терена!

Quote
Диян Филчев
Quote
камелия
Quote
Диян Филчев
Ами като искаш да го обсъждаш с някой софиянец що ми отговаряш тогава?Или май точно с мен искаш да го обсъдиш.?

Ако исках да се заяждам, каквато, явно, е целта ти, бих попитала, защо поста ти беше отговор на моя?
Но, нямам такова намерение- Додко2 ми е достатъчен.:]


Ти изми чиниите и хайде на компа да си получиш дозата внимание.Не си познала.

Quote
dodo2
Камелия, кога за последно си правила секс? Преди 10 или 20 години? :}

Quote
hunterA
Quote
gekko
Додо а бе Камито барабар с половината и съседи от панелката не са виждали 1000 лева на куп ти и предлагаш облози за 10К евро, недей така бе човек, предложи и нещо 50-100 лева, по-може да се съгласи, не виждаш ли, че 10К евро и звучат като един милион и набързо ви обяви за милионери. :]
Е те толкова са и социалните след като я махнаха от брокерският пост, от къде толкова пари *smiley_ahh*

Quote
gekko
Камито я тресе яко злобата и само се дъни и после замазва зад себе си, явно доста е пообедняла и затова е паднала толкова ниско, като гледам май само във форума "работи" на пълен работен ден... а инвеститора там нещата са ясни, човека си е с жълта книжка и на отчет.

Quote
hunterA
Quote
камелия
Quote
hunterA
Додо тя Камелия ги няма тея 10000 евро за да се обзаложи (къде си видял панелкаджия с пари *angel*). Тя и за това не иска да се обзаложи и само овърта, защото я е срам да си признае *pardon*.

Ти си бил много интелигентен, бе Хънтърчо, как прозря че ме е срам, че се намирам във форум, пълен с милионери?:}
И то не какви да е, а милионери живуркащи под наем и чакащи с трепет цените да паднат до 149$/кв.м., че да се напънат и да си купят покрив над главите.:]
Лика- прилика сте с Додко2, от сърце се забавлявам с бисерите ви.*smiley_ahh*
Ами много е ясно. Милионерите са хора можещи да си направят сметка и да вземат максимума от всяка ситуация - то и за това са милионери, а не бедни панелкаджии живеещи в Люлин и пишещи за забавление по форумите. Към ден днешен да се живее под наем е доста по изгодно от колкото в собствено обезценяващо се жилище. Аз спирам да споря с теб Камелиике, защото съм виждал, че нямаш мозъчни гънки и си по силна от силен вятър и излизам да се порадвам на хубавия почивен ден а ти си стой в панелката, а ако излизаш внимавай с препускащите коне spinning smiley sticking its tongue out

Quote
gekko
Quote
камелия
Quote
Гладен Брокер
darkside, хубаво си ги описал нещата, ама все пак бъди малко по-тактичен. Имотко, камелия, Сахибта, иворад и прочее все още четат форума. Да не мислиш, че им е лесно на "инвеститорите"?

Хи,хи!
При всички случаи, ми е по- лесно от на теб, щото нито съм била инвеститор, нито съм била гладен брокер.

Така е ти си вече само една гладна лелка с панелка в Люлин. :]

Quote
bota156
Ками знаеш ли какво е ДЕБАТ?
ще ти дам едно опростено БГ определение от викито
ДЕБАТ - Продължително обсъждане на въпрос; прения, разисквания.

Да ти правя ли МОРФОЛОГИЧЕН анализ на изречението. Вече се съмнявам че и български разбираш.

Quote
hunterA
Quote
salvador
Внимавайте какво пишете за Люлин,че ще се наказваме...

Е това кака Камелия го отглежда за разплот и превоз до центъра, жалко че ще забранят каруците в центъра, сега и билетче за градски транспорт ще трябва да дупчи.

Quote
r_stoma
П.С. И наистина си доста нервна. Не е нормално чак толкова. Обърни си внимание на здарвето докато е време.
А за мен нямай грижа - ще си купя парцел. Даже имам два между които да избирам. Само няма да си купя кимизарник за 50000Е

Quote
granit
Quote
камелия
Quote
greenbul

В твоите метафори, купилите панелки са като аристократи наденали вмирисан балтон, ползван от клошар на цената на костюм Армани, а щастливите собственици на ново строителство тропкат бърже-бърже с обувки 2-3 номера по-малки и се усмихват колко са им удобни :}

Ами, да, наистина са аристократи, сравнени с теб, който си надянал балтончето, изплатено със спестяванията на родителите ти, което е доста мъничко да ви побере всичките, ама ти само пришиваш копчетата с тел, че да не изхвръкнат.
И се пъчиш, че си в хубав квартал и в тухла, а не в панел.
Ще чакаш, сигурно, родителите ти да гушнат букета, че да се ожениш и на 50г. да успееш да си направиш едно дете.........smoking smiley
Няма лошо, щом се усмихваш и демонстрираш, че ти е удобно............

Бабичката направо и3треще от глад!!!

Quote
камелия
Quote
gogolcho
Спор със стена.

Стеничке, с теб никой не спори.
Забрави ли , че попита откъде знам колко души е било населението на София през 2008г.?
Забрави ли, че ти дадох линк от " извора"?
Зарави ли, че аз НЕ СЪМ представител на НСИ?
" гинко билоба" се казва добавката- казват, че подобрявала паметта.:]

Quote
hala
Камелия, само твоята празна главица може да сравнява данни, получени по различни методи. Цифрата 1 270 284 е резултат от преброяване и ако ще я съпоставяш с нещо си, трябва да намериш данни от преброяване през 2008 smiling smiley


Знам че трудно схващаш, затова обяснявам просто и детаилно, като за теб.

Quote
hala
Камелия, излишно е да се обясняваш. Нямаш потенциaла да схванеш елементарни разлики! Потресаващо! За нивото ти да не говорим! Личи си че си расла на Женския пазар!

Quote
Shlomo
бре тая брокерката Камелия нема озаптяване
Re: Мнениея за камелия
21-10-2011 - 13:24:58
До тук социопатката е успяла да спечели симпатиите поне на тези участници:


------
gekko
Диян Филчев
1.9
batko
drakkar
nradev
ТОРТКО
ASSETION
Panther1
darkside
toni9999
Толумбичка
DDeli
-----
Satori
3.14
greenbul
Гладен Брокер
paio
valsodar
Камито
Wilson
-----
zlostyr
vivic
Купувач
dodo2
Атанас Янев
hunterA
palamud
-----
ivorad
-----
roki40
bota156
r_stoma
granit
gogolcho
hala
Shlomo
-----



35 бр + 2бр, заради ivorad, обяснението по-долу = 37бр.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход