Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Мнениея за камелия

Публикувано от javcho 
Re: Мнениея за камелия
20-10-2011 - 17:50:44
Quote
javcho
Още

[forum.imoti.net]

Quote
ТОРТКО
Quote
камелия

С две думи казано, един кремиковски цървул е съгласен на 100% с мнението на друг кремиковски цървул. Нормално, но ако не си виждал трандафор, то не значи че не съществува........:]

Обади се елита да разясни кои е цървул, кои е трандафор. Леле колко си злобна, как не се пръскаш по шевовите от злоба мари дребна мършава душа в лаина обвита. От злоба сигурно изсмукваш кислорода на 3 метра в диаметър около тебе мари.



Е неможах да се стърпя! Ето те да се видиш как изглеждаш.

Quote
ASSETION
Quote
ТОРТКО

Е неможах да се стърпя! Ето те да се видиш как изглеждаш.

... ААА... В ГРЕШКА СИ...
прибави още поне 120 кила жива, мазна, плът!!!
и злобата и се подхранва от завист...
разбираемо е smiling smiley
затова и много мразя дебели жени...
колкото и да прикриват злобата и зависта си, тя блика през порите им...
като блажна пот smiling smiley

Quote
ASSETION
Quote
камелия

В грешка си ти, драги ми Простако. Явно, мислиш че всички жени са лоени топки като твойта Ламя. Ми, не са , твърде си се заблудил. Да си гледал, когато си се женил. А сега, мрази колкото и каквото си искаш........:]
Явно, кошмарите те преследват и насън, и наяве.smoking smiley

недрага ми дебеланке...
Уведомил съм многократно моето скъпо крокодилченценце че качи ли и 5 кила, може да си бие тоягата...
Имам огромна непоносимост към мазни дебеланки, така че не ме мисли, дори и да ме попита колко е часа някоя дебелана на улицата се правя че не съм чул!
А и за жененето... не всички сме идиоти да се женим млади и тъпи smiling smiley Който иска да се жени за мен ще изчака да мина 40-така. На който не му изнася.. мъже много... разбира се не така красиви, умни и богати като мен... оу щех да забравя... и забавни :} :} :} :} :} :}

Quote
ASSETION
Quote
камелия
Quote
ASSETION


Споменах ли колко ме кефи когато някой се опитва да ми говори на вие във форум?
Веднага надушвам големия моралист, но както всички знаят големите моралисти, всъщност са прикрити чекиджии smiling smiley

Терапевт? - защо ми е, като аз мога да си позволя ТРИ 19 годишни терапевки с общо тегло по малко от трупната маса на камелия smiling smiley

Ми, досега не беше споделял, че според теб, само моралистите говорят на Вие.......:]
Голям купон се очертава с теб, трите " терапевки" и общия ви IQ!
Знаеш ли, че Гьоте е казал" " Простакът е непобедим"?!
Прав е бил, да знаеш!:}

ВСЪЩНОСТ, ТАКА И ТАКА СЪМ ТРЪГНАЛ С МЕРКИТЕ!
ГОТОВ СЪМ С ТЕБЕ ДА ОТИДЕМ НА IQ ЗАМЕРВАЧ!
разбира се знам че нямаш пари -ТА ОТНОВО АЗ ЩЕ ТИ ПОЕМА РАЗХОДИТЕ... И ПЪТНИТЕ ЗА ТОВАРНИЯ КАМИОН ДА ТЕ КАЧАТ С ДИВАНА smiling smiley
ДАЖЕ ЩЕ ТИ КУПЯ И КИЛО МЕКИЦИ С ТЕЧЕН ШОКОЛАД за из път!
ДА ВИДИМ КОЙ Е С ПО ГОЛЯМ IQ ... ако не те поведа поне с 10-15 точки щи купя още десет киламекици и ще ти подаря кантара от текезесето, да се замерваш...
Ши доведа и ламята... да и кажеш в очите какво мислиш за нея smiling smiley

Quote
ASSETION
Quote
камелия
Quote
ASSETION

ВСЪЩНОСТ, ТАКА И ТАКА СЪМ ТРЪГНАЛ С МЕРКИТЕ!
ГОТОВ СЪМ С ТЕБЕ ДА ОТИДЕМ НА IQ ЗАМЕРВАЧ!
разбира се знам че нямаш пари -ТА ОТНОВО АЗ ЩЕ ТИ ПОЕМА РАЗХОДИТЕ... И ПЪТНИТЕ ЗА ТОВАРНИЯ КАМИОН ДА ТЕ КАЧАТ С ДИВАНА smiling smiley
ДАЖЕ ЩЕ ТИ КУПЯ И КИЛО МЕКИЦИ С ТЕЧЕН ШОКОЛАД за из път!
ДА ВИДИМ КОЙ Е С ПО ГОЛЯМ IQ ... ако не те поведа поне с 10-15 точки щи купя още десет киламекици и ще ти подаря кантара от текезесето, да се замерваш...
Ши доведа и ламята... да и кажеш в очите какво мислиш за нея smiling smiley

Що пак почна да крещиш като истерична лелка?eye popping smiley
IQ-то не се мери в килограми и километри, Простако. Къде си мислиш, че трябва да отидеш, та ще се запасяваш с любимите си мекици и течен шоколад? Че и камиона на ламята да ангажираш. Явно, само за плащач на пътни, дневни и напитъчни те ползват, та по- далече от тия функции не стигаш........:]

ЖАЛКА СИ С БЕЗМИСЛЕНИТЕ СИ ОПИТИ ДА МИ ОПОНИРАШ ДОСТОЙНО...
Ще спра да те затруднявам защото освен противна си ми и скучна вечеsmiling smiley
Усещам как се напъваш да измислиш нещо, но не ти се получава и ме е страх да не ти излязат хемороиди от толкова напъване... не че си нямаш...
Ей това е разликата в IQ - то при мен има в изобилие и словото се лее без да се налага да се напъвам... само слагам пръсти на клавиатурата и започвам... Както при теб се лее пот и мазнина smiling smiley
А ти започна като ... петокласничка... пардон - като дебела петокласничка...
Е ЩЕ СИ ЗАМЕРВАМЕ ЛИ НЕЩО ИЛИ ЩЕ ХОДИШ ДА ПЛЮСКАШ ПАК?
smiling smiley Виж искам да знаеш и да разбереш - не съм виновен аз че си дебела и грозновата...
но това не ми пречи да ти го натяквам с кеф :}:}:}:}

Quote
ASSETION
Вече забелязах че като се чувстваш безсилна и търсиш правописни грешки...
И само това ли успя? Знаеш ли колко форумни смотаняци го правят в безсилната си злоба... търсят си сламка...
Представяш ли си ако мозъка се развиваше правопропорционално на килограмите smiling smiley
щеше да имаш глава като бидон за кисело зИелИ.
Аз мога да ти посоча и твоите препинателни недоразумения.. но на фона на цялата ти мазна същност те просто бледнеят smiling smiley
Защо да се занимаваме с дребни работи като имаме ЦЯЛ ТОН МАЗНОТИЯ, ЗЛОБА ЗАВИСТ И ЦЕЛУЛИТ в твое лице :} :} :}
ТА КАКВО СТАНА ЩЕ СИ МЕРИМ ЛИ НЕЩО ДУНДО ?

Quote
Panther1
Камелия, сериозно, иди на някой по-добър психиатър, човека ще заслужи поне професура, а може да спечели и нобелова награда за медицина докато те изучава. *angel*



Джафчо, поправи ме, ако смогнеш, ама тези " доказателства" за простотията на Камелия не са ли по-скоро просташки изцепки на оплювателите й? Това да наречеш една дама "мазна" или "дебела" не я прави невъзпитана, по-скоро показва възпитанието на опонентите!
Та?
Re: Мнениея за камелия
20-10-2011 - 18:09:40
Най-златната и показателна тема.
Скрипта ми за търсене ми даде толкова резултати от нея, че ще си счупя мишката да затварям прозорци с мнения за камелия, а компютъра ми, който е доста мощен почти спря:

[forum.imoti.net]

Quote
Satori
Рядко пиша във форума, но отдавна го чета - разбирайте 50% от времето чета камелия. Нейното често включване и ентусиазирано, агресивно поведение ме накара да се замисля какви са мотивите на тази жена да пише във форума. Винаги има какво да каже, винаги има какъв съвет да даде, винаги има коментар. Няма тема без да е минала без нейното участие. Не виждам теми напоследък, които да е инициирала тя - преди години може би е имало, но сега? Ако преди е била брокер и участието във форума и е било нормално, то сега както сама тя казва, като е усетила, че кораба потъва, първа се е изнесла, с какво се занимава? Ако вие сте един човек провалил се в сферата на имотите човек, ще участвате ли с такъв ентусиазъм във форума? Или ще се снишите тихичко? Позволявам си да квалифицирам като "провалил" се, тъй като има много брокери, които са били брокери преди 2008 и сега продължават да са такива. А не като усетиш, че вече няма лесни пари в бизнеса и балъци да плащат и чао-чао. Дори Дичо, друг форумен герой, който не е обичан особен тук - шапка му свалям - продължава да се занимава, с това което разбира, да отъпква нова пътека за нови камелии, които със сигурност ще се появят като има отново парички в този бизнес.
Та да се върнем на тази дама, камелия, с какво ли се занимава сега - с химия? едва ли... за да поддържаш такава жар към форума....да отговаря в рамките на час-два на всеки един коментар, да пише вечер след 23ч - това един нормален човек с нормален социален живот на тази възраст дали ще го прави? да има 4 пъти повече коментари от Imotko , който се е регистрирал във форума горе-долу по същото време ... или той няма какво толкова да каже като нея? 10 000 коментара - и да не си модератор ? не е ли малко странно .... тази жена има ли живот извън форума - какви са нейните интереси тук, че ежечасово проверява форума - ни купува, ни продава , ни е брокер вече ... защо не пише в бг мама като нормалните майки и домакини... Единственото, което ми хрумва е тя да е на заплата тук - да отговаря постоянно, да провокира хората, още коментарчета да има, повече трафик, повече кликове... или греша ? Ама къде ?

Quote
3.14
А отгоре на всичкото е и тъпа! Да не казвам като какво...

Quote
greenbul
Ако е на заплата то е в някой жълт вестник. За мен е чест да си измисля истории по мой адрес, така както се измислят за бат Бойко, Слави Трифонов и други известни личности. На всички е ясно колко и е акъла, но не хубаво да има и такъв елемент за да се види колко е умствения багаж на една огромна част от населението, които в крайна сметка са си фактор на пазара. Това е важно за анализрането му. Така че да тъпа е, но мненията и във форума са полезни и нека отдадем нужното уважение на жената.

Quote
Диян Филчев

Според мен приятелю го прави защото е самотна.В голяма грешка ще сте ако си мислите че глупава.Заяждането и прикрита и женска злоба,съзнателното търсене на кавгата са в следствие на самота.Вие я хулите жената ама да не сте на нейната.Та за мен това е отговора.

Quote
ТОРТКО
На заплата е! Самотните хора си зимат куче, котка, папагалче имат хоби, а наша тетка тука и все с рогата напред. Оня герой Пунди го прибраха за лечение ама таа още се дърпа. Та на заплата е тя тука! Да ти имам работата теткеееееее.

Продажба на загуба да се счита като печалба към днешна дата.

Quote
Гладен Брокер
Камелка драги зрители не е изолиран случай. Във времето на вечният ъп тя си е повярвала на мисълта, че в София цените на имотките няма как да паднат и вероятно когато е била брокерка и е изпаднало нещо "изгодно" на 800-900 евро в Люлин.
Понеже сега от инвестицията в Люлин тя дори 200 лв наем не може да извади, затова сама се е преместила там "на зеленина и спокойствие", а старият наследствен апартамент отдава под наем та да върже двата края за да "остави нещо на децата"... Оттам и цялата тая злъч... щото никому не е приятно да набута примерно 50-60К евро в Люлинска "инвестиция" и да гледа че ще види кинтите възвърнати най-рано чак при внуците някога. Такива ми ти работи... То да беше само Камелка, ама тука във форума смрадта показва че тя далеч не е сама... Те си знаят кои са....

Quote
paio
Quote
k800i
Може пайо, може, ама това значи, че никой от вас няма шансове. Щото не сте мъже.
Говорите като силно пренебрегвано същество от нежния пол....Не търся шанс, по-скоро се тревожа за здравето Ви...

Quote
valsodar
Дори и леля Ками да получава пари за глупостите си, които неспирно бълва тук, тоя дето е дал парите, много здраво се е минал горкият.
За да прокараш една теза в средствата за масова информация ( сред които попадат и форумите дори ) се иска да успееш да я аргументираш и защитиш. В случай, че искаш да омаловажиш тезата на опонента си, това пак става с логика и аргументи.
За жалост на поръчителят при драсканиците на Ками е невъзможно да се срещнат ни логика, ни аргументи, което изцяло обезсмисля истеричните й включвания във форума, ако са били с цел промяна на обществени нагласи.

Има участници във форума, които се справят с далеч по-голям успех от нейният Оунъра е един от тях - разликата в стиловете им е космическа. Допадат ми опоненти, които ме карат да се замисля над правотата на тезата си, но не и индивиди изтървани от психиатрията за самолечение, каквито определено се явяват Имотко, Иворад и Камелия.
Изключително ниско ниво демонстрират, ползвайки похвати присъщи за деца от предучилищна възраст.
Като ги чета вече се чудя, да се смея ли, да ги съжалявам ли, или просто да им тегля една майна на акъла който ги води и да спра да ги отбелязвам като реплики?

Quote
Satori
[
Тъй като не мога да намеря други стимули за честото и агресивно участие на камелия във форума, правя допускането, че то е подплатено с финансови стимули. Никой до сега не даде някакви смислени контра-аргументи. Темата е пусната в раздела за цените, защото ако на някой му се плаща да изразява конкретна позиция относно състоянието на пазара на имоти, това за мен има връзка с цените на имотите.
Ами ако се плаща на 5 от 15те по-активни участници във форума?

Джентълмен можеш да бъдеш с дама. Човек, който в голям % от публикациите си, включва писания като долните, по никакъв начин не предизвиква "елементарни правила на джентълменството...... " у мен.

Quote
камелия
Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...

Quote
камелия
Глупчо неграмотен и ограничен,

Quote
камелия
ППП
/ Пъстроперест Пернишки Папагал/":]

Quote
камелия
Като се върнеш от гей парада, ще разказваш..........:]

Quote
Гладен Брокер
Половият живот камелке обикновено, също не е публично достояние, НО отдавнашната липса на такъв също си личи...
... а и не само на половият живот... давай камелке 196 останаха, ей на за има-няма 2-3 дни си ги натракала...

Quote
Камито
Не и обръщайте внимание - жената е на години... Какво да прави по цял ден затворена в панелката в Люлин ... А и трябва да изкарва по някой лев да си плаща интернета...

Quote
Wilson
Quote
ivorad
Гледам да бъда умерено назидателен, но темата наистина е рядко помиярска, поствалият дори не си е направил труда да я пусне в правилния раздел на форума, камо ли да спази някои елементарни правила на джентълменството......
Е, при такава компания - такива теми, дето има приказка. Камелия да не се притеснява - конфузът е за помиярската глутница, не за нея!

Не мисля, че темата е помиярска.
Камелия е адски тъпо и просто безмозъчно същество.
Срам за бранша.
Кисне във форума и пише простотия и простотия.
А ние трябва да четем.winking smiley

Quote
DDeli
Quote
sid 40
...
Ай пи-то ти всеки ден е различно, което говори за теб единствено че си чергар-ка. Още по-лошо е да се притесняваш за Камелия от другия край на света. Това значи, че или си много болен в клиника зад решетки или си такова нищо в твоя свят, че бързо гледаш да избягаш в този. Само, че този за теб си остава виртуален. Какво жалко съществуване!

Зачудих се защо защитаваш дебелата люлинска лелка?
Но отговора е видим. И на теб не ти е приятна, но е една от малкото последни останали от твоята страна на барикадата.
И усещаш че колкото по-малко оставате, толкова по-трудно ти става да се залъгваш и да виждаш света така, както на теб ти се иска.
Затова си пазиш и последните съратници за да не се срути измисления ти свят на вечен ъп, високи наеми и цени на имоти.
А ти обедняваш все повече и повече, не усещаш и само как постепенно биеш отбой и как приходите ти намаляват всеки месец, вече заплатата ти е основен приход и се страхуваш от опасността да секне и тя. Чудно ми е женати как ще продължи да ходи по скъпите процедури с малки рибки и сок от охлюви или ще чака пак някоя промоцийка или ще си търси някое влогарче да сия глези. Как мислиш?

А другия вариант да защитаваш камелия е просто че си падаш по дебели и мазни, застаряващи, люлински лелки,но някакси не ми се вярва да си чак толкова извратен иначе трябва да си ударника сред извратеняците...
Re: Мнениея за камелия
20-10-2011 - 18:13:58
До тук социопатката е успяла да спечели симпатиите поне на тези участници:

gekko
Диян Филчев
1.9
batko
drakkar
nradev
ТОРТКО
ASSETION
Panther1
darkside
toni9999
Толумбичка
DDeli
-----
Satori
3.14
greenbul
Гладен Брокер
paio
valsodar
Камито
Wilson

Засега 21 броя. Като имам пак време, ще добавям поне до 50.
Ако стигна до 100 спирам.
Все пак темите над 25 страници и другите раздели на форума, където тя също пише, няма да ги включвам, защото скрипта ми дава прекалено много резултати. А всичките мнения по нейн адрес са дори повече от нейните лични.



Редактиран 3 път(и).Последна редакция на 2011-10-20 18:31 от javcho.
Re: Мнениея за камелия
20-10-2011 - 18:34:11
Quote
javcho
До тук социопатката е успяла да спечели симпатиите поне на тези участници:

gekko
Диян Филчев
1.9
batko
drakkar
nradev
ТОРТКО
ASSETION
Panther1
darkside
toni9999
Толумбичка
DDeli
-----
Satori
3.14
greenbul
Гладен Брокер
paio
valsodar
Камито
Wilson

Засега 21 броя.


Охо!
Списък на добре възпитаните господа?
Пооооохвална инициатива!
:]
Re: Мнениея за камелия
20-10-2011 - 18:41:09
Quote
ivorad

Джафчо, поправи ме, ако смогнеш, ама тези " доказателства" за простотията на Камелия не са ли по-скоро просташки изцепки на оплювателите й? Това да наречеш една дама "мазна" или "дебела" не я прави невъзпитана, по-скоро показва възпитанието на опонентите!
Та?

Доказателства за простотията и са нейните мнения, а не мненията на другите.
Невъзпитана е, защото провокира с думите си такива реакции в другите.
Мненията на другите са доказателство, че е социопат и аутсайдер.
Човек който създава толкова много негативни мнения за себе си в толкова много и различни хора е пълен социопат и аутсайдер.
Re: Мнениея за камелия
20-10-2011 - 18:57:26
Quote
javcho

Невъзпитана е, защото провокира с думите си такива реакции в другите.
Мненията на другите са доказателство, че е социопат и аутсайдер.


:}
Re: Мнениея за камелия
20-10-2011 - 19:28:30
Е, намери се някой да събере накуп всичката "интелигенция" на този форум, браво ! Ако не беше вътре уилсъна, щях да кажа - 100 % неудачници.
Re: Мнениея за камелия
20-10-2011 - 20:12:36
някои знае ли колко сделки има в София тая година.
Re: Мнениея за камелия
20-10-2011 - 22:03:18
Достатъчно.
Re: Мнениея за камелия
20-10-2011 - 22:14:12
и за брокерите ли са достатъчно. аз като сметам се пада по 1 сделка на брокер за тая година.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход