Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Мнениея за камелия

Публикувано от javcho 
Re: Мнениея за камелия
20-10-2011 - 10:02:16
Пиша от Банкя , просто доставчика е лулин нет =) По принцип Банкя се води по престижно от лулин , ама имаме само 2 интернет доставчика , добре ли е? Иначе между другото се оглеждам за коптори в лулин , решил съм да купувам , но ще изчакам още 1-2 години , да паднат още малко цените.
Re: Мнениея за камелия
20-10-2011 - 10:57:26
Quote
javcho


Много е показателно, че и ти като камелия си избрал толкова посредствен бюджетен доставчик.
Просто за вас качеството е много назад в критериите, а цената е водеща. winking smiley

Oooooo, Джафчо, бях започнал да се безпокоя, след като цяла седмица не беше ни разказвал за това какъв баровец си.....
Я раздуй пак за Ибиса, за Какаото, за джипката на тате и за тва колко качествено си прекарваш безценното време!
Давай, целите сме в слух *bow*
Re: Мнениея за камелия
20-10-2011 - 11:01:46
Quote
gogo84
Знам, че е възпитано да не се спори и да не се подиграваме на такива хора.

Знаеш, ама го правиш!
Би ли ми обяснил, при това положение, каква е разликата между теб и Камелия, която обвиняваш в същото ?
Аз бих описал ситуацията така: "простак се опитва да се гаври с човек, когото счита за простак". Първото е сигурно!
Някакви възражения да имаш?
winking smiley
Re: Мнениея за камелия
20-10-2011 - 13:29:17
Като представител на четящите форума, въобще не си губя времето с мненията на Камелия. Ако имаше "+" или "-", доста отрицателен вот щеше да е събрала, при условие, че не се манипулира резултатът.
Re: Мнениея за камелия
20-10-2011 - 13:49:08
Quote
ivorad
Oooooo, Джафчо, бях започнал да се безпокоя, след като цяла седмица не беше ни разказвал за това какъв баровец си.....
Я раздуй пак за Ибиса, за Какаото, за джипката на тате и за тва колко качествено си прекарваш безценното време!
Давай, целите сме в слух *bow*

Щом се безпокоиш, логичното е да не ти отговоря, за да се безпокоиш още повече. winking smiley
Напълно си ми безразличен и безинтересен, псевдо-френски брокерчо.
Още когато не отговори, коя сграда и кой квартал в София са хубави според теб, ми стана ясно какъв безполезен и нахален бурсук си.
Ти си знаеш само да питаш, а когато те питат теб мълчиш, но очакваш да ти отговарят всеки път.
Сигурно ти е професоинално изкривяване, нали имаш нещо общо с правото, а при повечето от тях е така.

Ако не си се усетил, на мен са ми интересни три теми.
Цените на имотите, хубавите имоти и аутсайдера социопат камелия.
Ако имаш някакво мнение по тези теми, пиши и може и може да ти отговоря.
По другите си чакай, ама не разчитай често да има резултат.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-10-20 13:53 от javcho.
Re: Мнениея за камелия
20-10-2011 - 15:41:15
Quote
javcho
Ако не си се усетил, на мен са ми интересни три теми.
Цените на имотите, хубавите имоти и аутсайдера социопат камелия.

Е, елитното си е елитно, всичко му е елитно...........
*bow*
Re: Мнениея за камелия
20-10-2011 - 16:10:57
gogo84[ Отговор ]
Re: Мнениея за камелия
20-10-2011 - 00:29:38
IP/Host: ---.btc-net.bg
Регистриран: преди 2 години
Мнения: 468




И аз бих искал да се оплача от Камелия.

Само защото не споделям нейното мнение започна да ме обижда, да си измисля неща за мен, които никога не съм казал и да се заяжда. За мен това е един психочно болен човек. Точно поради тази причина спрях да и отговарям на измислиците, които пише. Знам, че е възпитано да не се спори и да не се подиграваме на такива хора.

Междудругото същите номера ги прави и bashbroker, но той поне се ограничава само в обидите. Но за разлика от Камелия, той изглежда здравомислещ човек, който защитава вижданията си било то и по един не особено възпитан начин.
ОтговорЦитирайИнформирай модератор



На същото мнение съм !*ok*
По този начин не помагат на никой в форума, а уж това е целта.
Re: Мнениея за камелия
20-10-2011 - 16:53:06
Още

[forum.imoti.net]

Quote
ТОРТКО
Quote
камелия

С две думи казано, един кремиковски цървул е съгласен на 100% с мнението на друг кремиковски цървул. Нормално, но ако не си виждал трандафор, то не значи че не съществува........:]

Обади се елита да разясни кои е цървул, кои е трандафор. Леле колко си злобна, как не се пръскаш по шевовите от злоба мари дребна мършава душа в лаина обвита. От злоба сигурно изсмукваш кислорода на 3 метра в диаметър около тебе мари.



Е неможах да се стърпя! Ето те да се видиш как изглеждаш.

Quote
ASSETION
Quote
ТОРТКО

Е неможах да се стърпя! Ето те да се видиш как изглеждаш.

... ААА... В ГРЕШКА СИ...
прибави още поне 120 кила жива, мазна, плът!!!
и злобата и се подхранва от завист...
разбираемо е smiling smiley
затова и много мразя дебели жени...
колкото и да прикриват злобата и зависта си, тя блика през порите им...
като блажна пот smiling smiley

Quote
ASSETION
Quote
камелия

В грешка си ти, драги ми Простако. Явно, мислиш че всички жени са лоени топки като твойта Ламя. Ми, не са , твърде си се заблудил. Да си гледал, когато си се женил. А сега, мрази колкото и каквото си искаш........:]
Явно, кошмарите те преследват и насън, и наяве.smoking smiley

недрага ми дебеланке...
Уведомил съм многократно моето скъпо крокодилченценце че качи ли и 5 кила, може да си бие тоягата...
Имам огромна непоносимост към мазни дебеланки, така че не ме мисли, дори и да ме попита колко е часа някоя дебелана на улицата се правя че не съм чул!
А и за жененето... не всички сме идиоти да се женим млади и тъпи smiling smiley Който иска да се жени за мен ще изчака да мина 40-така. На който не му изнася.. мъже много... разбира се не така красиви, умни и богати като мен... оу щех да забравя... и забавни :} :} :} :} :} :}

Quote
ASSETION
Quote
камелия
Quote
ASSETION


Споменах ли колко ме кефи когато някой се опитва да ми говори на вие във форум?
Веднага надушвам големия моралист, но както всички знаят големите моралисти, всъщност са прикрити чекиджии smiling smiley

Терапевт? - защо ми е, като аз мога да си позволя ТРИ 19 годишни терапевки с общо тегло по малко от трупната маса на камелия smiling smiley

Ми, досега не беше споделял, че според теб, само моралистите говорят на Вие.......:]
Голям купон се очертава с теб, трите " терапевки" и общия ви IQ!
Знаеш ли, че Гьоте е казал" " Простакът е непобедим"?!
Прав е бил, да знаеш!:}

ВСЪЩНОСТ, ТАКА И ТАКА СЪМ ТРЪГНАЛ С МЕРКИТЕ!
ГОТОВ СЪМ С ТЕБЕ ДА ОТИДЕМ НА IQ ЗАМЕРВАЧ!
разбира се знам че нямаш пари -ТА ОТНОВО АЗ ЩЕ ТИ ПОЕМА РАЗХОДИТЕ... И ПЪТНИТЕ ЗА ТОВАРНИЯ КАМИОН ДА ТЕ КАЧАТ С ДИВАНА smiling smiley
ДАЖЕ ЩЕ ТИ КУПЯ И КИЛО МЕКИЦИ С ТЕЧЕН ШОКОЛАД за из път!
ДА ВИДИМ КОЙ Е С ПО ГОЛЯМ IQ ... ако не те поведа поне с 10-15 точки щи купя още десет киламекици и ще ти подаря кантара от текезесето, да се замерваш...
Ши доведа и ламята... да и кажеш в очите какво мислиш за нея smiling smiley

Quote
ASSETION
Quote
камелия
Quote
ASSETION

ВСЪЩНОСТ, ТАКА И ТАКА СЪМ ТРЪГНАЛ С МЕРКИТЕ!
ГОТОВ СЪМ С ТЕБЕ ДА ОТИДЕМ НА IQ ЗАМЕРВАЧ!
разбира се знам че нямаш пари -ТА ОТНОВО АЗ ЩЕ ТИ ПОЕМА РАЗХОДИТЕ... И ПЪТНИТЕ ЗА ТОВАРНИЯ КАМИОН ДА ТЕ КАЧАТ С ДИВАНА smiling smiley
ДАЖЕ ЩЕ ТИ КУПЯ И КИЛО МЕКИЦИ С ТЕЧЕН ШОКОЛАД за из път!
ДА ВИДИМ КОЙ Е С ПО ГОЛЯМ IQ ... ако не те поведа поне с 10-15 точки щи купя още десет киламекици и ще ти подаря кантара от текезесето, да се замерваш...
Ши доведа и ламята... да и кажеш в очите какво мислиш за нея smiling smiley

Що пак почна да крещиш като истерична лелка?eye popping smiley
IQ-то не се мери в килограми и километри, Простако. Къде си мислиш, че трябва да отидеш, та ще се запасяваш с любимите си мекици и течен шоколад? Че и камиона на ламята да ангажираш. Явно, само за плащач на пътни, дневни и напитъчни те ползват, та по- далече от тия функции не стигаш........:]

ЖАЛКА СИ С БЕЗМИСЛЕНИТЕ СИ ОПИТИ ДА МИ ОПОНИРАШ ДОСТОЙНО...
Ще спра да те затруднявам защото освен противна си ми и скучна вечеsmiling smiley
Усещам как се напъваш да измислиш нещо, но не ти се получава и ме е страх да не ти излязат хемороиди от толкова напъване... не че си нямаш...
Ей това е разликата в IQ - то при мен има в изобилие и словото се лее без да се налага да се напъвам... само слагам пръсти на клавиатурата и започвам... Както при теб се лее пот и мазнина smiling smiley
А ти започна като ... петокласничка... пардон - като дебела петокласничка...
Е ЩЕ СИ ЗАМЕРВАМЕ ЛИ НЕЩО ИЛИ ЩЕ ХОДИШ ДА ПЛЮСКАШ ПАК?
smiling smiley Виж искам да знаеш и да разбереш - не съм виновен аз че си дебела и грозновата...
но това не ми пречи да ти го натяквам с кеф :}:}:}:}

Quote
ASSETION
Вече забелязах че като се чувстваш безсилна и търсиш правописни грешки...
И само това ли успя? Знаеш ли колко форумни смотаняци го правят в безсилната си злоба... търсят си сламка...
Представяш ли си ако мозъка се развиваше правопропорционално на килограмите smiling smiley
щеше да имаш глава като бидон за кисело зИелИ.
Аз мога да ти посоча и твоите препинателни недоразумения.. но на фона на цялата ти мазна същност те просто бледнеят smiling smiley
Защо да се занимаваме с дребни работи като имаме ЦЯЛ ТОН МАЗНОТИЯ, ЗЛОБА ЗАВИСТ И ЦЕЛУЛИТ в твое лице :} :} :}
ТА КАКВО СТАНА ЩЕ СИ МЕРИМ ЛИ НЕЩО ДУНДО ?

Quote
Panther1
Камелия, сериозно, иди на някой по-добър психиатър, човека ще заслужи поне професура, а може да спечели и нобелова награда за медицина докато те изучава. *angel*
Re: Мнениея за камелия
20-10-2011 - 17:28:17
Quote
gekko
изобщо няма какво да замазвам защото това са фактите, но нещо зацикли както винаги и с радиоточката камелия не ми се спори...

Quote
batko

Kaмелия извинявам се за въпросите но ще ти ги задам
1.Имаш ли мъж?
2.Правите ли секс
3.Бил ли е той поне веднъж отгоре а ти по гръб.
В този форум ти винаги си последна инстанция най умната най знаещата извърташ всичко в твоя полза.НЕ СЕ ЗАЯЖДАМ С ТЕБ.ПРОСТО СИ МИСЛЯ ЧЕ СИ ЕДНА МРАЧНА НЕУДОВЛЕТВОРЕНА В НЯКАКВО ОТНОШЕНИЕ ЖЕНА

Quote
batko
Kамелия няма смисъл.Никога не съм си и помислял дори че мога да те надприказвам.

Quote
darkside
Виж кво, лелче! Писането не мое да компенсира липсата на секс. Не се комплексирай, ми земи некви мерки. Живота в гетото почва да ти влияе на егото майна!

Quote
toni9999

ПОРЕДНАТА НАГЛА И БЕЗЦЕРЕМОННА ЛЪЖА ОТ КАМЕЛИЯ...
имам усещането че си вярваш като пишеш... толкова си се оплела в лъжите си?

Quote
Толумбичка
Г-жо Камелия,щом висите ката ден /личи по броя на посответе Ви/ във форума явно имате доста работа.Очевидно като брокер,разбира се.Браво,аз лично се радвам,когато в живота успяват да печелят добре вече изградени специалисти в различните области.clap:

Quote
Толумбичка
Г-жо Камелия,струва ми се,че сте истинско явление в този форум."Находка",така да се каже.С Вас е весело...:}Обещавам винаги,когато имам възможност да Ви моля за мнение за туй-онуй.Гледната Ви точка е умопомрачителна.*xxx*

Quote
DDeli

Колко си простичкаааааааааааа лелчее колко си злобна и заядлива... колко си завистлива и как те е яд че вече и да си плащаш пак няма кой да тЪ мандръса щото и най-простия мангал не може да пие достатъчно за да му се сториш поне малко като свят...
как се заяжда мърлата за една буква при това употребена при арсенал - единствено число...
Quote
Езикови справки | IBL На телефон 0900-12-230 (10 импулса в минута, избира се от цялата страна) от ... правописа, правоговора и пунктуацията в съвременния български книжовен език; ...

Я звънни тук да питаш, стига би катерицата че съвсем си изкукала...

Ако искаш ще ти купя една варена царевица да се накефиш... ама ме притеснява че вместо да си направиш оргазъм с нея, първо ще оглозгаш кочанЯ... пуста лакомияяяяяяяяяяяяя

Quote
gekko
Камелио живееш в най-голямото гето на София, приеми го стига си си хвалила смотаната грозна панелка, че стана за смях....всякакъв опит за сравнение на тази сграда с която и да е панелка в Люлин е направо абсурден.... и още нещо не ме въвличай в безсмислени диалози, защото нямам време да се занимавам с теб, репликите ти вече ги знам наизуст. Живей си сред мангалите в панеленото гето Люлин и си трай...
Re: Мнениея за камелия
20-10-2011 - 17:32:48
До тук социопатката е успяла да спечели симпатиите поне на тези участници:

gekko
Диян Филчев
1.9
batko
drakkar
nradev
ТОРТКО
ASSETION
Panther1
darkside
toni9999
Толумбичка
DDeli



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-10-20 17:35 от javcho.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход